به گزارش خانه فوتبال، پاتریشیا اسپان یکی از مادرانی است که رابطه نامشروع او با فرزندانش خبرساز شده است چرا که وی در سال‌های اخیر دوبار با فرزندان خود ازدواج کرده است. این مادر از ازدواج اول خود صاحب سه فرزند شد: یک دختر و دو پسر. پاتریشیا به دلایل نامشخصی قیمومیت فرزندان خود را از دست داد و فرزندان او با پدربزرگ و مادربزرگ پدری خود زندگی کردند. با اینحال حدود دو سال پیش خانم اسپان و دخترش میستی یکدیگر را بعد از مدتها ملاقات کردند.


شخصیت مشهور اصلاح طلب به کرونا مبتلا شد+عکس

۹ طعم یخ در بهشت خانگی جذاب و خنک + روش تهیه آسان


این مادر برای ازدواج با دخترش به لحاظ قانونی مشکلی نداشت، چرا که با وجودی که وی مادر بیولوژیکی میستی بود، اما در گواهی تولد میستی نام وی به عنوان مادر درج نشده است. پاتریشیا در هنگام ازدواج با دخترش از نام فامیل خودش و دخترش استفاده نکرد و نام فامیلی جدیدی برای خود و دخترش که همسرش نیز به شمار می‌رفت برگزید.

پس از برملا شدن این ماجرا و در پی تحقیقات پلیس بر روی جزییات آن مشخص شد که این اولین باری نبوده که پاتریشیا با فرزند خود پیوند ازدواج بسته است. در سال 2011 میلادی رابطه نامشروع مادر با پسرش که در آن زمان 18 سال داشته ازدواج کرده و سپس در سال 2013 میلادی از او طلاق گرفته بود.

1197893405-samatak-com

میستی سپتامبر امسال برای پایان دادن به ازدواج با مادرش برگه های طلاق را امضا کرد. وی دلیل جدایی را «اغفال» و «زنای با محارم» ذکر کرده است. میستی مدعی است که پیش از رابطه نامشروع با مادرش، او به وی گفته بود که در این باره با سه وکیل مشورت کرده است و متوجه شده که این مساله ایراد قانونی ندارد.

یک دادگاه منطقه‌ای پاتریشا را به «رابطه جنسی مادر با پسرش» محکوم کرده است و او از سوی قاضی به 10 سال زندان تعلیقی محکوم شده است اما تا زمانی که میستی مجددا به داگاه مراجعه و علیه مادرش اعلام جرم نکند، وی زندانی نخواهد شد. او همچنین به مدت دو سال تحت نظارت خواهد بود. این مادر 43 ساله و دختر 25 ساله‌اش به دلیل زنای پی در پی از سوی دادگاه ملزم به پرداخت جریمه ده هزار دلاری به جرم زنای با محارم شدند. رابطه نامشروع مادر با پسر در بسیاری از کشورهای غربی به دلیل بی دین بودن و مشکلات روانی رواج دارد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: