به گزارش خانه فوتبال، پسر 7 ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” توسط پزشکان در ماه دسامبر گذشته تشخیص داده شد که او به اختلالات ژنتیکی دچار شده است که این اختلالات ژنتیکی در مغز و سیستم عصبی او تاثیر منفی گذاشته بود که برای خانواده وی اتفاق بسیار دردناکی بود.


کلیک کنید؛ جزییات انتشار عکس‌های برهنه زن شمالی


ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

رابطه نامشروع مادر با پسرش یکی از جنجالی ترین اتفاقات سال 2018 میلادی بود. تصاویری بسیار عجیب از ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

تصاویر عجیب و غریب از پسر 7 ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” در صفحات مجازی منتشر شد که وی در این تصاویر در حال ازدواج با مادرش بود!. اما این اتفاق کمی تعجب برانگیز است که او به چه علت با مادرش ازدواج کرده است؟! این سوالی بود که ذهن تمام کاربران صفحات مجازی را درگیر خود کرده بود.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

اما مادر او به نام “جوئلین” در پاسخ رابطه نامشروع مادر با پسرش این چنین گفت:”پس از آنکه من متوجه شدم لوگان به اختلالات ژنتیکی دچار شده است،برایم کمی سخت بود و او همیشه به این علاقمند بود تا با من ازدواج کند. شاید عجیب باشد ولی من برای خوشحال کردن او پذیرفتم که لوگان ازدواج کنم تا بتواند به خواسته خود دست یابد. شما شاید نتوانید درک کنید که به چه میزان لوگان خوشحال شده بود! او در خوشحالی غرق شده بود که توانسته بود به آرزوی خود برسد”.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

قطعا شاید هر یک از ما به جای مادر لوگان بودیم،این خواسته را نمی پذیرفتیم ولی مادر لوگان با تمام وجودش تصمیم به برگزاری این مراسم گرفت تا بتواند فرزندش که دچار اختلالاتی در مغزش شده بود،خوشحال شود. آقای لوئیز کار کشیش حاضر در مراسم ازدواج مادر با پسرش بود و در مورد این ازدواج این چنین گفت:”بدیهی است که این ازدواج مادر با پسر 7 ساله واقعی نیست و مادر لوگان با این تصمیم خود تنها قصد داشت تا فرزندش را خوشحال کند”.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: