به گزارش خانه فوتبال، صبح دیروز ( سوم تیرماه ) جسد دو دختر و پسر جوان از رودخانه گدار بیرون کشیده شد. دوجوانی که با طناب دستانشان را به هم گره زده بودند تا با هم بمیرند! این دوجوان که طبق گفته اهالی منطقه ، عاشق یکدیگر بودند وقتی با مخالفت خانواده هایشان برای ازدواج مواجه شدند تصمیم به مرگ همزمان گرفتند.


کلیک کنید:جزییات انتشار عکس‌های برهنه زن شمالی


 

 

حسین مولایی رئیس هلال احمر مسجد سلیمان در گفت و گو با خبرنگار رکنا گفت : پسر و دختری جوان بودند . پسر 22 ساله به نام بهزاد . خ و دختر 18 ساله به نام زینب . الف ، اهل "اندیکا" بودند.

وی با بیان اینکه صبح دیروز همراه هم به لب رودخانه آمده اند گفت : بعد از اینکه اهالی منطقه شاهد بودند که این دو جوان همراه هم اقدام به خودکشی کرده اند با هلال احمر تماس گرفتند و نیروهای امدادی در کمترین زمان ممکن خود را به محل رساندند ولی زمان فرصت نجات نداد و بهزاد و زینب جان باختند.

سد+گودا

وی با تایید اینکه دستان اجساد به هم گره خورده بود گفت : قبل از رسیدن نیروی های هلال احمر ، از اقوام و اهالی منطقه اقدام به کمک به این دو جوان کرده بودند ولی تلاش های آنان نیز نتیجه نداد.

رئیس هلال احمر مسجد سلیمان در پایان بیان داشت : اقوام این دو جوان گفته اند که قبل از اینکه آنها خود را در سد گدار بیاندازند ، وصیت نامه نیز نوشته بودند که البته ما این وصیت نامه را ندیدیم.

دلیل خودکشی این دو جوان دلدادگی آنان به هم و مخالف خانواده ها تاکنون اعلام شده است.

 

منبع:رکنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: