پایگاه خبری خانه فوتبال:

شاید سردار آزمون خیلی زود از رم جدا شود و به یک تیم دیگر بپیوندد.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل و نیم در بایرلورکوزن سردار آزمون در تابستان اخیر از این تیم جدا شد. ستاره ایرانی مورد توجه چند باشگاه قرار داشت و حتی اخباری پیرامون بازگشت سردار به زنیت سن پترزبورگ وجود داشت اما نهایتاً مهاجم ایرانی در انتقالی جالب توجه و جذاب به رم پیوست تا بالاخره شاگرد ژوزه مورینیو شود.
با توجه به ترافیک بالای خط حمله رم و وجود بازیکنانی نظیر روملو لوکاکو آندره‌آ بلوتی و پائولو دیبالا کار برای حضور سردار آزمون در ترکیب رم دشوار بوده است. با این حال آزمون با توجه به توانایی‌های بالایش دقایقی فرصت بازی پیدا کرده و اتفاقا اخیرا توانست اولین گل خود را هم برای تیم مورینیو به ثمر برساند.

سردار فرم خوب خود را در بازی‌های ملی نیز تکرار کرد تا این یک خبر خوب برای مورینیو باشد و به این سرمربی پرتغالی ثابت کند که در صورت استفاده از این مهاجم ایرانی در ادامه فصل قطعاً او جواب اعتمادش را خواهد داد.

 

با این حال اینجا یک مسئله مهم مطرح است. به‌زودی تامی آبراهام نیز به شکل کامل از بند مصدومیت رهایی خواهد یافت و این موضوع کار سردار آزمون را برای حضور در ترکیب رم به مراتب دشوارتر خواهد کرد. موضوعی که باعث شده حالا رسانه‌های ایتالیایی از آن به عنوان یک دلیل برای جدایی احتمالی آزمون از جالوروسی در ژانویه یاد کنند.

در همین راستا آزمون مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته که یکی از آن‌ها بولونیا است. تیمی که در این فصل نتایج درخشانی کسب کرده و در حال حاضر رتبه هشتم جدول سری آ را به خود اختصاص داده است. بولونیا اما در این فصل عملکرد خوبی در خط حمله نداشته و فقط ۱۳ گل به ثمر رسانده و به همین خاطر آن‌ها قصد دارند در ژانویه برای به خدمت گرفتن سردار آزمون اقدام کنند

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی تیاگو موتا، سرمربی بولونیا علاقه زیادی به سبک بازی سردار آزمون دارد و از مسئولان این باشگاه درخواست کرده که در ژانویه برای به خدمت گرفتن او اقدام کنند اما باید دید که آیا خود این مهاجم ایرانی به جدایی از رم رضایت خواهد داد یا همچنان می‌خواهد در این تیم بجنگیدن ادامه دهد.

گفتنی است سردار آزمون با قرارداد قرضی از بایر لورکوزن راهی رم شده و در قرارداد او بند خرید اختیاری نیز برای جالوروسی در نظر گرفته شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: