پایگاه خبری خانه فوتبال:

به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال نساجی مازندران چهار روز پس از انجام مسابقه معوقه هفته پنجم لیگ برتر، از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال قرار می‌گیرد که سید مهدی رحمتی امیدوار است شاگردانش بهترین عملکرد را در زمین داشته باشند و مانع از برتری تیم صدرنشین شوند.

محمدرشید مظاهری که از ابتدای فصل غیر از مسابقه برگشت در لیگ قهرمانان مقابل الهلال عربستان همواره در ترکیب نساجی بوده، امروز هم احتمالا در جمع 11 نفر اصلی تیمش برابر استقلال قرار می‌گیرد.

امیرمهدی جان‌ملکی، امیرمحمد هوشمند و سید محمداحسان حسینی که در دیدار اخیرشان مقابل شمس‌آذر قزوین به‌عنوان سه مدافع مرکزی حضور داشتند، امروز هم به نظر می‌رسد برابر استقلال در ترکیب اولیه قرار خواهند گرفت و البته وحید محمدزاده هم دیگر گزینه‌ای است که شاید شانس بازی پیدا کند و دوباره به جمع بازیکنان ثابت برگردد و جایگزین جان‌ملکی شود.

نساجی در دیدار اخیرش سعید غلامعلی‌بیگی و مرصاد سیفی را به‌عنوان وینگ‌بک‌های راست و چپ مقابل شمس‌آذر داشت که احتمالا صابر حردانی در مسابقه با استقلال جایگزین بیگی شود و در سمت راست به میدان برود و سیفی جوان هم جایگاهش را حفظ خواهد کرد.

مهرداد عبدی و اسماعیل بابایی به نظر می‌رسد دوباره در کنار هم به‌عنوان هافبک دفاعی مقابل استقلال به کار گرفته شوند که البته این احتمال وجود دارد حسین زامهران به ترکیب برگردد و جای عبدی را در میانه زمین بگیرد.

محمود قائدرحمتی که در دیدار مقابل الهلال عربستان تک گل نساجی را به ثمر رساند و شرایط خوبی داشت، پشت سر مهاجمان تیمش برابر استقلال به کار گرفته می‌شود و در خط حمله این تیم نیز به نظر می‌رسد دوباره آریا برزگر و محمدرضا آزادی کار را شروع کنند و البته فرشید اسماعیلی نیز می‌تواند گزینه جذابی برای مهدی رحمتی برای تقابل با تیم سابق و حضورش به جای برزگر باشد.

نساجیترکیب احتمالی نساجی مقابل استقلال را احتمالا این 11 نفر تشکیل می‌دهند:

محمدرشید مظاهری، امیرمهدی جان‌ملکی (وحید محمدزاده)، امیرمحمد هوشمند و سید محمداحسان حسینی، صابر حردانی، مرصاد سیفی، اسماعیل بابایی، مهرداد عبدی (حسین زامهران)، محمود قائدرحمتی، آریا برزگر (فرشید اسماعیلی) و محمدرضا آزادی.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: