پایگاه خبری خانه فوتبال:

هک شدن 60 درصد از جایگاه های پمپ بنزین کشور.گروه گنجشک درنده مسئولیت حمله به سیستم مرکزی پمپ بنزین ها را بر عهده گرفته است.جزئیات جدید از اطلاعیه مهم برای سهمیه بنزین را در ادامه بخوانید.

تصمیم برای سهمیه بنزین جبرانی گرفته شد

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران در واکنش به واریز سهمیه جبرانی بنزین در پی اختلا به وجود آمده در جاسگاه های سوخت گفت: خبری از سهمیه بنزین جبرانی نخواهد بود.
مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به بازگشت سریع جایگاه های سوخت به مدار عرضه گفت: خبری از سهمیه جبرانی نخواهد بود.
جعفر سالاری نسب مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران در گفت‌وگو با خبر نگار مهر با اشاره به اینکه پس از بروز اختلال در سامانه سوخت جهت رفع آن اقدام کردیم، گفت: عملیات بازگشت جایگاه‌های سوخت کمتر از ۲۴ ساعت انجام شد که در نوع خود یک موفقیت محسوب می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از این حادثه سهمیه جبرانی هم برای مردم در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: سهمیه جبرانی به چه دلیل! اختلال به وجود آمده کمتر از ۲۴ ساعت رخ داد و مانند دوره قبل چند روز طول نکشید به همین دلیل خبری از سهمیه بنزین جبرانی نخواهد بود.
به گفته سالاری نسب هم اکنون امکان استفاده از کارت سوخت نیز فراهم شده است.
سالاری نسب در واکنش به این سوال که برخی از جایگاه‌های سیار بنزین را لیتری ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رساندند، اضافه کرد: همه جایگاه‌های موجود در سراسر کشور با نرخ آزاد ۳ هزار تومان بود و بیش از ۶۰ درصد از جایگاه‌های سوخت تا پیش از ظهر در مدار قرار گرفته بود.
وی ادامه داد: کسانی که با کارت سوخت‌گیری می‌کردند اکنون چنین امکانی برایشان وجود دارد و سهمیه ماه جدید نیز شارژ می‌شود.
به گفته این مقام مسئول میزان برداشت سوخت ما بهتر از روزهای گذشته بوده است.
سالاری نسب در خاتمه اضافه کرد: وضعیت جایگاه‌های سوخت به طوری است که بیش از ۶۰ درصد جایگاه‌های سوخت امکان استفاده از کارت سوخت وجود دارد و تلاش می‌کنیم تا پایان شب همه جایگاه‌ها امکان استفاده از کارت سوخت را داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: