پایگاه خبری خانه فوتبال:

یک رسانه کشور اسپانیا مدعی شد سرمربی فعلی تیم فوتبال تراکتور تبریز، گزینه اصلی مالک باشگاه آلمریا برای سرمربیگری قعرنشین لالیگا محسوب می‌شود.
سایت «El Gol» اسپانیا درباره شرایط تیم فوتبال آلمریا که در قعر جدول ۲۰ تیمی لالیگا روزگار می‌گذراند، مطلبی با تیتر «پاکو خمس؛ ناجی آلمریا برای نجات از سقوط» منتشر کرد و نوشت: «مدیریت باشگاه آلمریا بر این باور است که راه‌حل خروج تیم فوتبال این باشگاه از شرایط فعلی، تغییر سرمربی خواهد بود.

آلمریا روز یکشنبه میزبان تیم مایورکا بود و به امید پیروزی وارد زمین شد، اما این بازی به تساوی انجامید و شرایطی ایجاد شد که نام پاکو خمس در دستور کار سفید و قرمزپوشان قرار گرفت. آلمریا تاکنون تنها پنج امتیاز از ۵۱ امتیاز ممکن را در لالیگا به دست آورده و به نظر می‌رسد اعتماد ترکی الشیخ مالک این باشگاه به گایزکا گاریتانو (سرمربی آلمریا) به پایان رسیده است.

مالک باشگاه آلمریا از مدیر ورزشی خود درخواست کرده است تا مذاکره با سرمربی سابق رایووایکانو (خمس) را آغاز کند. این مربی اکنون هدایت تیم تراکتور را در لیگ حرفه‌ای ایران بر عهده دارد و قراردادش با این باشگاه در دسامبر سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد.

بنابراین آلمریا برای اینکه بدون پرداخت مبلغی برای فعال‌سازی بند جدایی خمس بتواند او را به خدمت بگیرد، ابتدا باید با مدیریت باشگاه ایرانی مذاکره کند. مهمترین نکته این است که خمس تمایل دارد به اسپانیا بازگردد».

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: