پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس در طی جدال با نساجی هیچوقت برابر این تیم شکست نخورده است.
به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدار های معوقه هفته یازدهم لیگ برتر قرار است دو تیم نساجی و پرسپولیس فردا به مصاف یکدیگر بروند و این در حالی است که در ده دیدار اخیرشان پرسپولیس برابر قائمشهری‌ها شکست نخورده است و 7 برد و 3 تساوی نتایج باقی مانده در دل این دیدار است.

هر سه تساوی که با نتیجه 1-1 همراه بوده، در خانه نساجی بوده و از طرفی دیگر در هر سه تقابل دو تیم، این نساجی بوده که توانسته گل اول را به ثمر برساند؛ یحیی گل محمدی هم در یازده جدال با نساجی، تنها یک بار باخته که آن هم در لیگ هجدهم بود که در قائمشهر با تک گل مجتبی ممشلی دروازه تیمش که شهرخودرو بود را باز شده دید.

یحیی به عنوان سرمربی پرسپولیس توانسته 133 بازی در لیگ برتر روی نیمکت پرسپولیس بنشیند، در لیگ تنها 12 بار شکست خورده که تنها سه شکست در جدال با مربیان خارجی بوده است که این سه نفر مورایس، تونی الیویرا و قربان بردیف بودند و حال لوکاس الکاراس به عنوان سرمربی جدید نساجی احتمال است روز سختی را داشته باشد.

این دیدار جدال سه بازیکن سابق نساجی با تیم سابق خود هم خواهد بود که در این بین گئورگی گولسیانی، میلاد سرلک و فرشاد فرجی که هیچکدام از این سه نفر در رویارویی با تیم سابق شکست نخورده‌اند تا آماری دیگر در این دیدار به سود سرخ‌ها باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: