پایگاه خبری خانه فوتبال:

رضا عطاران ستاره جذاب و طناز سینمای ایران است.سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اصلی مرد به رضا عطاران بازیگر فیلم «روشن» اهدا شد.رضا عطاران پیش‌تر دو سیمرغ دریافت کرده است.رضا عطاران بازیگر و کارگردان ارزشمند و موفق ایران است.رضا عطاران در سریالی جدید بازی کرده است.

عکس عیادت رضا عطاران از کیانوش عیاری در بیمارستان 

رضا عطاران

آخرین وضعیت استاد عیاری در عیادت رضا عطاران

کیانوش عیاری، کارگردان سرشناس سینمای ایران که این روزها فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» را روی پرده سینماهای کشور دارد، مدتی است که به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.
خبری تلخ و البته نگران‌کننده برای علاقه‌مندان به سینما که همواره با آثار او به فهم تازه‌ای از سینما دست یافته‌اند، هر چند که تیغ تیز سانسور و ممیزی در طی این سال‌ها با عیاری مهربان نبوده است و سرنوشتی جز توقیف برای آثار او رقم نزده است.
موضوعی که این کارگردان هم اخیرا در گفت‌و‌گویی با ایسنا با صراحت بیان و هدف ساخت جدیدترین فیلم خود را تنها جنبه مالی عنوان کرد. عیاری تاکید داشت: «مهم‌ترین دلیلم برای ساخت این فیلم، پول بود چون می‌خواهم پروژه دیگری را شروع کنم که تهیه‌کننده آن خودم هستم و به پول احتیاج دارم.»

کیانوش عیاری، فیلمساز ساعتی قبل در شامگاه شنبه دوم دی ماه بر اثر سکته راهی بیمارستان شد.

او که دل پری از سانسورها و ممیزی ها دارد، با تاکید بر اینکه تمام دوران فیلمسازی اش با سانسور و به تبع آن خودسانسوری مواجه بوده است، گفت: «بویژه آخرین فیلم‌های من یعنی «خانه پدری» و «کاناپه» که به شدت با سانسور مواجه شدند و مرا به غیر از آزرده‌خاطر کردن، به لحاظ مالی هم در شرایطی سخت قرار دادند. بنابراین برای فیلم جدیدم ترجیح می‌دادم یک فیلم بدون مشکل بسازم ضمن اینکه می‌خواستم فیلمم پولساز هم باشد.»

با این حال شبنم عرفی‌نژاد، برنامه‌ریز کیانوش عیاری در فیلم «ویلای ساحلی» درباره آخرین وضعیت این فیلمساز در بیمارستان به ایسنا گفته است: «آقای عیاری هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و با توجه به اینکه حالشان بهتر شده، احتمالا تا چند روز آینده به بخش منتقل می‌شوند.»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: