پایگاه خبری خانه فوتبال:

گفته می‌شود پوریا پورعلی یکی از گزینه‌های جانشینی میلاد سرلک در پرسپولیس است.
به گزارش "ورزش سه"، گفته می‌شود پوریا پورعلی هافبک دفاعی تیم فوتبال ملوان که قابلیت بازی در دو سه پست دیگر از جمله هافبک راست و هافبک تهاجمی را هم دارد یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای جانشینی میلاد سرلک  در زمستان است.
با این وجود یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس به خبرنگار ما گفت هنوز هیچ نامی از این بازیکن از طرف کادر فنی به ما اعلام نشده و منتظر اعلام لیست آقای گل‌محمدی بعد از بازی با مس رفسنجان هستیم چرا که فاصله کم بازی‌ها فرصت برگزاری جلسه و اعلام لیست از طرف ایشان را نداده است.
پوریا پورعلی که فوتبالش را از تیم خونه به خونه بابل شروع کرده در ذوب‌آهن هم حضور داشت در فصل جاری نمایش‌های قابل قبولی در ملوان ارائه داده و مقابل پرسپولیس نیز یکی از بازی‌های خوبش را ارائه داد.

جالب اینکه او پسرخاله حسن یزدانی، کشتی‌گیر نامدار و قهرمان جهان است که با باشگاهش قرارداد دارد که باید دید اگر یحیی او را رسما بخواهد ملوان رضایت‌نامه‌اش را صادر خواهد کرد یا خیر.

در روزهای اخیر غیر از نام پورعلی، از محمدخدابنده‌لو هافبک سابق تیم ملی امید، ذوب آهن و گل گهر به عنوان دیگر گزینه تقویت خط میانی پرسپولیس در نیم فصل دوم خبرهایی به میان آمده است. البته خدابنده‌لو از یکی دو سال اخیر همواره مورد توجه گل‌محمدی بوده و سرمربی پرسپولیس بوده است.

جالب اینکه تابستان سال گذشته گل‌محمدی با خدابنده‌لو توافق کرده بود تا این بازیکن سرخ‌پوش شود اما به یک‌باره با پیشنهاد بسیار بالاتر گل‌گهر این بازیکن راهی سیرجان شد. خدابنده‌لو در این فصل بازیکن تیم مس رفسنجان بوده اما تنها در چهار مسابقه برای تیمش به میدان رفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: