پایگاه خبری خانه فوتبال:

عضو هیئت مدیره پرسپولیس به توضیح ملاقات خود با برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه اصلی هدایت این تیم پرداخت.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس، این باشگاه طی جلسه‌ای فوق‌العاده به دنبال گزینه‌های جانشینی سرمربی خود بود که در نهایت روی نام برانکو ایوانکوویچ به توافق قطعی دست یافتند و مقرر شد مذاکرات برای بررسی شرایط این انتقال دنبال شود.
بر این اساس مقرر شد محمد دلبری عضو هیئت مدیره این باشگاه با حضور در امارات و اردوی تیم ملی عمان، ملاقاتی با برانکو ایوانکوویچ داشته باشد و صحبت‌های ابتدایی در این زمینه صورت گیرد.

دلبری در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره این موضوع اینطور توضیح می‌دهد: در امارات دو جلسه با آقای برانکو ایوانکوویچ داشتیم. صحبت‌های خوبی مطرح شد و همانطور که آقای درویش نیز عنوان کردند ایشان همه چیز را منوط به صحبت با خانواده‌شان کردند و البته برخلاف بحث‌ها و شایعات شکل گرفته هیچ بحث مالی پیش نیامد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس با اشاره به دو جلسه گفت‌وگویی که با برانکو ایوانکوویچ داشتند گفت: ما پیشنهاد همکاری خودمان را برای یک فصل و نیم به ایشان دادیم و حتی گفتیم مشکلی برای عقد قرارداد به مدت دو فصل و نیم نیز نخواهیم داشت. صحبت‌های خوبی مطرح شد و البته ایشان هم گفتند بحث مالی نداریم و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت. به هیچ عنوان بحث مبلغ قرارداد و شایعاتی که این روزها شاهد آن هستیم به میان نیامد.

دلبری مدعی شد که برانکو ایوانکوویچ قرار است طی 24 ساعت آتی پاسخ نهایی خود را نسبت به پیشنهاد پرسپولیس را در گفت‌وگو با خانواده‌اش به این باشگاه اعلام کند: همانطور که گفتم در پایان جلسه دوم ایشان اعلام کردند که بعد از گفت‌وگو با خانواده‌اش پاسخ نهایی را خواهد داد تا روند مذاکرات را به این شکل دنبال کنیم. پس بحث ما روی قرارداد یک ساله و نیمه که شرایط عقد به‌صورت دو فصل و نیم نیز را هم خواهد داشت، بود و همچنین هیچ بحث مالی نیز به میان نیامده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: