پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی پرسپولیس در آخرین روند مذاکره خود برای پایان همکاری درخواست لغو جریمه بازیکنان این تیم را داشت.
به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی شب گذشته به‌صورت رسمی به همکاری خود با باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی پایان داد تا این باشگاه اکنون به دنبال گزینه جدیدی برای نیمکت خود باشد.
گل‌محمدی که نزدیک به پنج سال پرافتخار را در این تیم پشت سر گذاشت، در نهایت به دلیل برخی مشکلات ترجیح داد در مقطع کنونی به همکاری خود با مدیران این باشگاه پایان دهد و بهترین فرصت را در تعطیلات نیم فصل دید که مدیران این باشگاه فرصت مذاکره با گزینه جدید سرمربیگری و انتخاب بازیکنان جدید و روند آماده‌سازی را داشته باشند.

در این بین یحیی گل‌محمدی از مدیران باشگاه خواسته بود که جریمه 10 درصدی که برای بازیکنان تیم به واسطه آنچه که عملکرد ضعیف خوانده شده بود، حذف گردد و بازیکنان بتوانند با انگیزه بیشتری فصل را ادامه دهند.

پرسپولیس با اختلاف دو امتیازی نسبت به تیم صدرنشین در رده سوم جدول در نیم فصل به کار خود پایان داده است و این در حالیست که مدیران این تیم بعد از حذف در لیگ قهرمانان و چند نتیجه نامطلوب تصمیم به کسر 10 درصدی قراردادی گرفته بودند. باید دید اکنون با پایان همکاری یحیی گل‌محمدی، مدیران تیم اقدام به حذف جریمه 10 درصدی از قرارداد بازیکنان خواهند کرد یا خیر

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: