پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم فوتبال پرسپولیس برای ماندن در کادر فنی این تیم یک شرط در نظر گرفته است.
‌‌‌‌‌‌به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با جدایی یحیی گل محمدی از پرسپولیس، بحث حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس بسیار داغ شده و خیلی‌ها منتظر هستند تا این مربی کروات برای دومین بار هدایت تیم پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده بگیرد.

در همین رابطه شب گذشته باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که محمد دلبری عضو هیات مدیره این باشگاه مذاکره‌ای با برانکو در حاشیه اردوی تیم ملی عمان انجام داده، اما قرار است تا فردا این مربی کروات پاسخش برای حضور در پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کند.

از طرف دیگر و با وجود جدایی یحیی گل محمدی از پرسپولیس موضوع دستیاران او هم نامشخص است. مربیان خارجی و ایرانی پرسپولیس که با گل محمدی کار می‌کردند وضعیت نامشخصی دارند چراکه آنها با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند، اما اینکه سرمربی بعدی پرسپولیس آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بخواهد یا نه، نامشخص است، اما در این بین سید جلال حسینی وضعیت متفاوتی نسبت به سایر مربیان پرسپولیس دارد.

مربی پرسپولیس که با این باشگاه قرارداد دارد، اعلام کرده که تحت هیچ شرایطی با سرمربی ایرانی بعد از یحیی گل محمدی کار نخواهد کرد و تنها در صورتی به‌کار در پرسپولیس ادامه خواهد داد که برانکو به این تیم بیاید.

سیدجلال حسینی که پیش از این به عنوان بازیکن کار با برانکو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تجربه کرده بود، شرط ماندنش در کادر فنی پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بازگشت این مربی کروات اعلام کرده است.

البته شاید در صورتی که یک مربی خارجی دیگر به جز برانکو به پرسپولیس بیاید و سید جلال در نهایت راضی به همکاری با او شود، وجود دارد، اما چیزی که الان مشخص است، این است که پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر اعلام کرده تنها حاضر به‌کار با برانکو ایوانکوویچ است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: