پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرویز پرستویی ستاره بی چون و چرا سینما و تاتر و تلویزیون و بازیگر ایرانی است.پرویز پرستویی در تئاتر نیز خوش درخشیده است.پرویز پرستویی دارای فرزند پسری است که به دلیل شباهت بیش از اندازه به او، در بسیاری از سریال ها و فیلم ها نقش جوانی وی را بازی می کند.پرویز پرستویی با بازی در فیلم مطرب صدای زیبای خود را به مخاطبان ارزانی داشت.پرویز پرستویی دارای نشان درجه یک  هنری از وزارت ارشاد است.

پرویز پرستویی تلویزیون حق ندارد حتی مرگ مرا هم زیرنویس کند 

واکنش پرویز پرستویی به تصویرش روی بیلبوردهای شهرداری

پرویز پرستویی

پرویز پرستویی، بازیگر سینما و تلویزین با بیان خاطره‌ای از ایفای نقش در فیلم سینمایی «موج مرده»، نسبت به انتشار عکس خودش روی بیلبوردهای تهران، واکنش نشان داد.
پرویز پرستویی با انتشار عکس یکی از بیلبوردهای شهری و جمله‌ای از فیلم «موج مرده» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، نوشت: «قرار بود ما بجنگیم، شما مراقب بچه‌هامون باشید. وجدانتون رو قاضی کنید، کی کم فروشی کرد؟»
این‌روزها در بزرگراه‌های شهر، بیلبوردهایی از تصاویر و جمله‌های مهم فیلم‌های دفاع مقدس از طرف سازمان زیباسازی شهر تهران (شهرداری)نصب شده است.
جمله فوق‌الذکر مربوط به فیلم سینمایی «موج مرده» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا است.
بی‌اغراق بگویم بنده فقط به خاطر این جمله، فیلم را پذیرفتم، چراکه بقیه فیلمنامه از نظر من تزئین غذاست.
اصولا هر فیلمنامه‌ای را که انتخاب می‌کنم بدنبال جمله کلیدی می‌گردم که مقصود و منظور اثر است و می‌تواند برای جذب مخاطب مهم باشد.
هنوز هم این جمله را با خودم تکرار می‌کنم و معتقدم ما نه‌تنها از جوانان این سرزمین مراقبت نکردیم، بلکه کم فروشی هم کردیم... .
به همین دلیل نمیدانم هدف شهردار تهران از نصب این جمله‌ها در بزرگراه‌های شهر چیست؟»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: