پایگاه خبری خانه فوتبال:

سریال پایتخت در فرمت فیلم سینمایی ساخته می شود.سریال پایتخت با فرمت جدید برای نوروز 1403 اکران می شود.سریال پایتخت هفت هم برای نوروز 1404 در برنامه است

فیلم سینمایی پایتخت به جای سریال پایتخت در نوروز 1403

به گفته مهدی نقویان رئیس مرکز سیمافیلم، توافقات اولیه برای ساخت پروژه سینمایی «پایتخت» انجام شده؛ اما هنوز جزئیات آن قطعی نیست. از طرفی تیم سازنده پایتخت برای انتخاب بازیگر فراخوان داده‌ است.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تولید یک نسخه سینمایی از سریال پایتخت به ادعای برخی منابع وارد مرحله پیش تولید شده و هم اکنون تواقفات لازم برای ساخت نسخه سینمایی این سریال انجام شده است.
مرکز سیمافیلم در اطلاعیه‌ای از مذاکره با تهیه کننده و کارگردان سریال پایتخت برای تولید فصل جدید آن خبر داده بود. سیما فیلم همان زمان اعلام کرد که «ساخت فصل هفتم سریال مذکور در صورت به نتیجه رسیدن رایزنی‌ مدیران سیمافیلم با تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه نمایشی همانند سایر آثار سازمان صداوسیما وارد فاز تولید خواهد شد.»
طبق توافقی که فی‌مابین گروه تولید پایتخت با مدیران سیما منعقد شده، قرار است پیش از تولید فصل جدید این سریال، ابتدا یک نسخه سینمایی از پایتخت برای اکران در سینماها ساخته شود و بر همین اساس قرار است از اوایل اسفند تولید این فیلم به کارگردانی سیروس مقدم آغاز شود.

هم اکنون فرآیند جایگزینی برخی بازیگران فصل‌های گذشته «پایتخت» در حال سپری شدن است. طبق اطلاعیه تیم سازنده «پایتخت»، قرار است دو بازیگر جدید جایگزین سارا و نیکا فرقانی اصل در نسخه سینمایی این پروژه شوند.

همچنین تیم نویسندگان این سریال نیز مشغول کار بر روی متنی برای تولید «پایتخت 7» هستند تا پس از ساخت یک نسخه سینمایی، فرآیند تولید این سریال آغاز خواهد شد. به نظر می‌رسد فصل جدید سریال «پایتخت» نیز دچار تغییراتی در تیم بازیگران خواهد شد.

سریال پایتخت

به گفته مهدی نقویان، رئیس مرکز سیمافیلم توافقات اولیه برای ساخت پروژه «پایتخت» انجام شده، اما هنوز جزئیات آن قطعی نیست. از طرفی تیم سازنده پایتخت برای انتخاب بازیگر فراخوان داده‌اند. رئیس مرکز سیمافیلم در همین خصوص توضیح داده است که «از طرف صداوسیما ما با عوامل «پایتخت» توافق اولیه را داشته‌ایم اما واقعاً سینمایی، سریال، ۱۵ قسمتی یا چند قسمتی هیچ‌کدام چیزی نبوده است که بر سر آن به توافق رسیده باشیم. مهم این است که رایزنی‌ها انجام شده و کار متوقف نیست.»

سریال پایتخت

طبق تصمیمات گرفته شده، نسخه سینمایی این مجموعه تلویزیونی به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم برای پخش در نوروز ۱۴۰۳ تولید خواهد شد. همچنین بناست فصل هفتم سریال «پایتخت» در ۱۶ قسمت تولید شده و نوروز سال ۱۴۰۴ به پخش برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: