پایگاه خبری خانه فوتبال:

به نظر می‌رسد که قبول هدایت نیوکسل محتمل‌ترین گزینه برای ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی، است.
به گزارش "ورزش سه"، باشگاه رم روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای رسمی و در تصمیمی غیرمنتظره به همکاری با مورینیو پایان داد و اعلام کرد که او دیگر روی نیمکت این تیم حضور نخواهد داشت. 

کمتر کسی انتظار داشت که مدیران این باشگاه به این سرعت چنین تصمیمی بگیرند، در حالی که چند روز قبل صحبت از امضای قرارداد جدید با این مربی پرتغالی بود اما آنها در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهتر است فصل را با دنیله ده‌روسی ادامه دهند. 

حالا روزنامه گاتزتا دلو اسپورت خبر داده است که مورینیو چند گزینه جذاب برای بازگشت زودهنگام به دنیای فوتبال پیش رو دارد که محتمل‌ترین آنها نیوکسل است، خصوصا که او آشنایی کاملی با فوتبال و لیگ برتر انگلیس دارد. 

گزینه قابل توجه صورت گرفته از سوی مدیران این باشگاه باعث شده که نتایج کسب شده توسط ادی هاو چندان مورد تایید آنها نباشد و این احتمال بسیار زیاد است که مورینیو خیلی زودتر از حد تصور دوباره راهی لیگ برتر انگلیس شود. 

هرچند باید به خاطر داشت که چند باشگاه عربستانی هم علاقه بسیار زیادی به استفاده از این مربی سرشناس دارند اما مشخص نیست که آیا او حاضر به قبول پیشنهاد آنها خواهد بود یا خیر.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: