پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مقابل امارات پیروز شدیم اما بدشانس بودیم.
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از قطر، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار با امارات، اظهار داشت: بابت مصدومیت محرمی ناراحت شدیم و ان‌شاالله مشکل خاصی نباشد. تا فردا باید صبر کنیم تا تیم پزشکی بررسی کند و ببینیم چه می‌شود.

*خوشحالم چنین انسان‌های بزرگی ایران هستند

وی افزود: همانطور که طارمی گفت از همه تماشاگران تشکر می‌کنیم. هوادارانی که در ایران یا جاهای دیگر دنیا بودند، واقعا انرژی مثبت دادند و دعا کردند. این جای تقدیر و تشکر دارد. واقعا من خوشحالم چون بسیاری از همکاران، مربیان و کارشناسان عزیز به من پیام دادند. واقعا خوشحالم که چنین انسان‌های بزرگی در ایران هستند که هم راهنمایی کردند و هم با تلفن قوت قلب دادند. این برای من خیلی بزرگ بود. برخی هم بازی‌ها را آنالیز کردند و نقطه نظراتشان را گفتند.

*در این بازی بدشانس بودیم

قلعه نویی گفت: بازی خیلی خوبی بود و بچه‌ها عملکرد خیلی خوبی داشتند. همه لذت بردند. به تیم امارات هم تبریک می‌گویم. خیلی خوب بازی کردند ولی ما این بازی خیلی بدشانس بودیم.

*گل قلی زاده به خاطر 5 سانتی متر آفساید شد

سرمربی تیم ملی افزود: گل قلی زاده شاید به خاطر 5 سانتی متر آفساید اعلام شدیا توپ سردار و موقعیت‌های دیگر، درمجموع از فردا باید به فکر بازی آینده باشیم. 8-7 روز فرصت داریم. امیدواریم در مرحله حذفی بازی‌های با کیفیت‌تری را نسبت به این 3 بازی ارائه بدهیم.

*باید مثل بازی با امارات با قدرت و آرامش وارد زمین شویم

قلعه نویی درخصوص اینکه ممکن است در مرحله یک چهارم نهایی ایران در یک فینال زودرس بازی کند، گفت: باید به بازی آینده‌مان فکر کنیم. اگر بخواهیم به بازی مرحله بعد فکر کنیم شاید روی تمرکزمان تاثیر داشته باشد. فعلا به بازی بعدی فکر می‌کنیم. باید ببینیم با چه تیمی بازی داریم. مثل همین بازی با امارات، باید با قدرت و نهایت تفکر و آرامش وارد زمین شویم تا بازهم به یک مرحله بالاتر برویم. سپس درمورد آن بازی صحبت می‌کنیم.

*یکی از مشکلات ما، شاید خودمان باشیم

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: در تکمیل صحبت‌های طارمی؛ یکی از مشکلات ما شاید خودمان باشیم. اگر بازیکنان ما با کیفیت و در شرایط خوبی باشند قدرت تیمی خیلی خوبی چه تاکتیکی و چه تکنیکی داریم. مهم این است که در هربازی مانند بازی با فلسطین یا امارات بهترین عملکرد را داشته باشیم. می‌توانیم مرحله به مرحله بالاتر برویم. اگر این مساله را از نظر ذهنی درست کنیم، اتفاق خیلی خوبی است.

وی افزود: از تاج و مسئولین فدراسیون هم یک تشکر ویژه دارم. واقعا در یک ماه گذشته خیلی تلاش کردند. مشکلات ما را تا حدودی برطرف کردند. در این شرایط سخت اقتصادی و مشکلاتی که بیرون از ایران مانند مساله تحریم وجود دارد، واقعا فدراسیون خیلی تحت فشار بود. هم بازیکنان صبوری کردند و هم فدراسیون تلاش کرد. وزیر ورزش هم در این 3-2 هفته چند بار تماس گرفت و کمک کرد تا آرامش درون تیم ما به وجود بیاید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: