پایگاه خبری خانه فوتبال:

هاشم سرور، ستاره سابق النصر، معتقد است که روبرتو مانچینی مسئولیت کامل حذف تیم ملی عربستان از جام ملت‌های آسیا را بر عهده دارد.
به گزارش ورزش سه، تیم ملی عربستان که در آستانه پیروزی برابر کره و صعود به مرحله یک چهارم نهایی قرار داشت، لحظاتی پیش از پایان بازی در وقت‌های قانونی، گل تساوی را دریافت کرد تا در ادامه و پس از پایان وقت‌ اضافه با همان نتیجه، در ضربات پنالتی شکست بخورد.

هاشم سرور در اظهاراتی درباره عملکرد عربستان در این بازی گفت: تیم ملی عربستان عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و روز خوبی را سپری می‌کرد. اگر تعویض‌های اشتباه مانچینی نبود، پیروزی از آن عربستان بود.

وی ادامه داد: بدترین تعویضی که مانچینی انجام داد، خروج سالم الدوساری بود، چرا که او عامل مهمی در به هم ریختن دفاع کره بود. با تغییرات مانچینی، میانه زمین از دست رفت، انگار که به کره برای حمله چراغ سبز نشان داده باشیم.

ستاره سابق النصر در پایان گفت: تیم کره موفق شد برتری عددی را در محوطه تیم عربستان اعمال کند و موقعیت‌های زیادی ایجاد کند. مهارت دروازه‌بان باعث شد عربستان فشار مسابقه را تحمل کند و اگر سطح الکسار نبود، کره در وقت قانونی پیروز می‌شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: