پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهاجم پنج گله لیگ برتر برای حضور در سپاهان به توافق نهایی دست پیدا کرد.
به گزارش "ورزش سه"، باشگاه سپاهان برخلاف انتظار که گفته می‌شد نقل و انتقالات را با جذب مدافع میانی شروع کند و خط دفاعی خود را تقویت خواهد کرد، فعلا در فاز هجومی مشغول خرید بازیکن است و پس از توافق نهایی و جذب علی‌اصغر اعرابی، مراحل عقد قرارداد با یک بازیکن دیگر شمس‌آذر قزوین هم پیش برد.

رحمان جعفری، مهاجم شمس‌آذر قزوین که در مسابقه هفته پایانی نیم‌فصل اول لیگ برتر مقابل سپاهان نمایش درخشانی داشت و توانست گلزنی کند و خطرناک ظاهر شود، مورد توجه ژوزه مورایس قرار گرفت و باشگاه سپاهان هم در همین راستا برای جذب وی اقدام کرد و با او به توافق نهایی دست یافت.

این مهاجم سرعتی که سال گذشته هم در شمس‌آذر قزوین عضویت داشت و توانست نمایش درخشانی در خط حمله این تیم ارائه کند، 24 گل به ثمر رساند و آقای گل لیگ دسته اول شود و همچنین نقش اساسی در صعودشان به لیگ برتر داشته باشد، در دور برگشت این فصل باید با پیراهن سپاهان به میدان برود.

رحمان جعفری پس از کسب عنوان آقای گلی در لیگ یک و شکستن رکورد محمد عباس‌زاده، در دور رفت لیگ برتر هم نمایش خوب خود را ادامه داد و توانست 5 پاس گل بدهد که آخرین گل او برابر سپاهان بود و منجر به شکست طلایی پوشان شد، اما حالا قرار است به جمع شاگردان ژوزه مورایس اضافه شود.

باشگاه سپاهان پس از توافق با شمس‌آذر برای جذب علی‌اصغر اعرابی، توانست برای دریافت رضایت‌نامه رحمان جعفری هم به موفقیت برسد تا دو خرید ابتدایی طلایی پوشان اصفهان در نقل و انتقالات زمستانی از تیم قزوینی باشد.

جعفری پس از تجربه حضور در نساجی مازندران، پدیده مشهد و شمس‌آذر قزوین، حالا یک انتقال بزرگ را تجربه خواهد کرد و قرار است پیراهن سپاهان را بر تن کند و وارد رقابت با ستاره‌هایی مثل شهریار مغانلو، رضا اسدی، رضا شکاری و ... برای رسیدن به ترکیب شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: