پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم ملی فوتبال ژاپن با برتری مقابل بحرین به یک چهارم جام ملت‌های آسیا رسید‌.
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، در هفتمین بازی مرحله یک هشتم جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۵ امروز تیم‌ ملی ژاپن در ورزشگاه الثمامه مقابل بحرین قرار گرفت.

شاگردان هاجیمه موریاسو که به عنوان تیم دوم گروه D به این مرحله رسیده‌اند در نیمه اول با گل دقیقه ۳۱ ریتسو دوان، برنده مقابل صدرنشین گروه E به رختکن رفتند.

نیمه دوم با جذابیت بیشتری دنبال شد . در دقیقه ۴۹ تاکفوسا کوبو روی پاس مدافع بحرین گل دوم تیمش را به ثمر رساند اما در دقیقه ۶۴ روی اشتباه آیاسه اوئدا در ضربه کرنر شاگردان خوان آنتونیو پیتزی، زیون سوزوکی، دروازه‌بان آبی‌پوشان توپ را وارد دروازه خودشان کرد.

البته این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۲ اوئدا، مهاجم تیم فاینورد موفق شد گل سوم ژاپن را وارد دروازه حریف کند تا در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر یک تمام شود.

ولید الهیام و یوسف هلال از بحرین و سیا مایکوما از ژاپن در این مسابقه از احمد علی داور اماراتی کارت زرد گرفتند.

رئو هاتاته، ستاره تیم سلتیک اسکاتلند در دقیقه ۳۶ به دلیل مصدومیت جای خود را به هیدماسا موریتا داد که باید دید آیا این بازیکن توانایی حضور در بازی مرحله یک چهارم سامورایی‌ها را دارد؟

پرافتخارترین تیم آسیا از ساعت ۱۴ شنبه در ورزشگاه اجوکیشن سیتی دیدار مرحله یک چهارم خود را مقابل برنده بازی ایران و سوریه برگزار می‌کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: