پایگاه خبری خانه فوتبال:

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: حیف است که یکی از 2تیم ایران و ژاپن به کشورش برگردند.
به گزارش خبرنگار ورزشی فارس از قطر، علیرضا بیرانوند در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ایران و ژاپن، اظهار داشت: خیلی خوشحالم رسانه‌های کشورهای زیادی اینجا هستند که نشان می‌دهد ما فردا چه بازی بزرگی را پیش رو داریم.

*حیف است یکی از دو تیم خوب فردا کنار می رود

وی افزود: همانطور که سرمربی ما گفت، این بازی می‌توانست فینال باشد. حیف است که فردا یکی از این دو تیم خوب کنار برود و به کشورش برگردد. بازی خیلی سختی است. ژاپن نشان داده پیشرفت کرده و بازیکنان خیلی بزرگی در تیم‌های دنیا دارد. ما هم برای موفقیت آمده‌ایم. دوست داریم اتفاق خیلی بزرگی را برای مردم کشورمان رقم بزنیم. برای دومین بار است در این تورنمنت با ژاپن روبرو می‌شویم. در جام قبلی متاسفانه به ژاپن باختیم و فردا مبارزه حساسی داریم. مطمئنم هرچند زمان خیلی کمی برای ریکاوری داشتیم.

*زمان استراحت  قانونی نداشتیم اما آماده بازی فردا هستیم

دروازه‌بان تیم ملی تصریح کرد: زمان قانونی را نداشتیم ولی با کادرپزشکی خوبی که داریم ریکاوری خوبی انجام دادیم و آماده بازی فردا هستیم. مطمئنیم روزیست که دعای مردم ایران پشت ماست. انرژی مثبت برای ما می‌فرستند. می‌دانیم می‌توانیم کار بزرگی انجام بدهیم و مردم را خوشحال کنیم.

*خیلی از بازیکنان دچار گرفتگی عضله هستند اما ذهن خیلی قوی داریم

بیرانوند درمورد زمان کم ریکاوری ایران برای بازی فردا، گفت: به هرحال اتفاقی که افتاده و نباید به آن فکر کرد. فردا بازی خیلی مهمی داریم. ریکاوری که قرار است انجام شود به ذهن تمام بازیکنان ایران بر می‌گردد. بازیکنان بزرگ با ذهن خیلی قوی داریم که می‌توانند فردا با آمادگی کامل بازی خیلی خوبی انجام بدهند. برای تیم ما که 120 دقیقه بازی کرد، ریکاوری خیلی سخت است. خیلی از بازیکنان دچار گرفتگی عضله 2 قلو شدند. مخصوصا وقتی 10 نفره شدیم خیلی اذیت شدند. شاید هر تیمی نتواند ریکاوری کامل را داشته باشد. تنها چیزی که می‌تواند به ما کمک کند، ذهن خودمان است. خداراشکر امروز بچه‌ها سروحال و آماده نشان دادند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: