پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه رسمی باشگاه استقلال به طرز عجیبی نشست های خبری قبل و بعد از بازی با صنعت نفت را پوشش نداد.اقدام عجیب رسانه استقلال: سانسور نوازی و نکونام!

به گزارش "ورزش سه"، با وجود پیروزی برابر صنعت نفت و حفظ صدرنشینی، اما حواشی بی پایان و تنش های میان مدیریت و سرمربی قصد پایان ندارد و هواداران استقلال بیش از آنکه بابت کسب سه امتیاز دیگر به شادی بپردازند، تمرکز آنها روی مسائل خارج از زمین فوتبال است.

طی روزهای گذشته، ارکان مدیریتی باشگاه استقلال و اعضای کادرفنی، بارها و بارها در مصاحبه های پرتنش و حاشیه ای، علیه یکدیگر موضع گرفته و اختلاف نظر میان آنها بالا گرفته است. پس از داستان مربوط به جذب اورونوف و صحبت های هژبری و نوازی، این تنش ها وارد فاز جدیدی شد.

مربی استقلال در مصاحبه ای که علیه معاون ارتباطات باشگاه انجام داد، مدعی شد که او حق صحبت درباره نکونام و کادرفنی را ندارد. پس از صحبت های تند نوازی، او در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت حاضر شد ولی نکته عجیب این است که رسانه رسمی استقلال در شبکه های اجتماعی، هرگز گفته های دستیار نکونام را پوشش نداد

این اتفاق برای سرمربی آبی ها نیز تکرار شد. نکونام روز گذشته و در کنفرانس پس از بازی، به شدت علیه معاون ارتباطات باشگاه و مدیرعامل موضع گرفت و برای چندمین بار در این فصل، آنها را از دم تیغ گذراند! نکته جالب اینکه صحبت های تند نکونام نیز به مانند نوازی، در رسانه های رسمی باشگاه استقلال پوشش داده نشد.

البته یک روز قبل از برگزاری دیدار استقلال و صنعت نفت خبر رسید که مدیریت باشگاه تصمیم گرفته تا به سعید اکبری، مدیررسانه ای آبی ها اجازه شرکت در نشست قبل از بازی و حضور در استادیوم را ندهد و مشخص نیست در مقطع فعلی، بخش رسانه ای باشگاه در اختیار چه کسی است.

به هر شکل، اختلافات عجیب و بی پایان میان خطیر و نکونام در سایه موفقیت استقلال و صدرنشینی این تیم پنهان شده و مشخص نیست طرفین چه زمانی قصد دارند تا به این حواشی پایان دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: