پایگاه خبری خانه فوتبال:

فرماندار آستارا از کشف جسد پسر جوان ۲۰ ساله در میدان ورودی این شهرستان خبر داد

راز جسد زن خفه شده در ماشین چیست؟

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: جسد زن جوانی پشت فرمان خودرویش در جاده ارومیه کشف و قاتل نیز دستگیر شد.
جسد زن جوانی پشت فرمان خودرویش در جاده بین شهری کشف و مشخص شد با دست خفه شده و به قتل رسیده است.
ایران در خبری نوشت: سرهنگ صادق شکری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌ غربی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد زنی جوان در محور مواصلاتی ارومیه به نقده در داخل خودرو پراید، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: طی بررسی کارآگاهان مشخص شد که زن جوان به روش خفگی با دست به قتل رسیده است. با توجه به پیچیدگی و ابهامات موجود در قتل این زن ۳۸ ساله، تیم مجربی از کارآگاهان پلیس برای رسیدگی پرونده مأمور شدند.

سرهنگ شکری اظهار کرد: با بررسی‌های میدانی و سرنخ‌های به دست آمده، مأموران به همسر مقتول مشکوک شده و با هماهنگی قضایی در یک اقدام غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌ غربی با اشاره به اعتراف همسر مقتول به قتل در بازجویی‌های اولیه گفت: این فرد به دلیل اختلاف خانوادگی با همسرش او را با دست خفه کرده بود.

جزئیات کشف جسد در وسط شهر شمالی را بخوانید

به گزارش مشرق، محمد رضا شهاب زاده در ارتباط با اتفاق عجیبی که در آستارا رخ داده اظهار کرد: شامگاه جمعه در پی ارائه گزارشی مبنی بر کشف جسد حلق آویز شده پسر جوانی در میدان شهدای گمنام شهرستان آستارا، بلافاصله مأموران نیروی انتظامی در محل حادثه حضور یافتند.
فرماندار آستارا گفت: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد، جسد حلق آویز که با طناب از یک درخت آویزان شده متعلق به جوان حدوداً ۲۰ ساله‌ای است که با تائید عوامل اورژانس ساعتی از مرگ وی گذشته بود.
وی با بیان اینکه با دستور مقام قضائی، جسد جهت بررسی‌های لازم و اعلام علت و نحوه مرگ تحویل پزشکی قانونی شد، افزود: هویت این جوان ۲۰ ساله پس از تحقیقات محلی توسط افراد بومی حاضر در محل شناسایی شده است.

کشف ترسناک جسد از چاه ۷۰ متری با خواب دیدن پدر مقتول + تصاویر 14+

به دنبال گمشدن مرموز یک پسر جوان در یافت‌آباد تهران، ۲ متهم بازداشت و پس از تعبیر خواب پدر مقتول و تحقیقات گسترده تیم جنایی راز قتل و جسد هولناک فاش شد.
به گزارش همشهری آنلاین، چندی قبل، مرد میانسالی به شعبه هفتم دادسرای امورجنایی رفت و هنگامی که مقابل بازپرس غلامحسین صادق‌زاده قرار گرفت، گفت: پسر ۲۲ ساله‌ام در یک سختمان نیمه‌کاره در یافت‌آباد کارگری می کند؛ او ۳ روز قبل از خانه خارج شده اما دیگر بازنگشته است، تلفن همراهش نیز خاموش است؛ نگرانم اتفاقی افتاده باشد، لطفا کمک کنید.
پس از اعلام فقدانی و ثبت شکایت در دادسرا با دستور بازپرس جنایی تیمی از ماموران اداره چهارم پلیس آگاهی تهران دست به کار شدند و در نخستین‌گام از پزشکی قانونی و بیمارستان‌های تهران استعلام گرفتند اما نتیجه‌ای نتیجه‌ای نگرفتند.

اختلاف نگهبان ساختمان نیمه‌کاره با پسر گمشده

تیم بررسی صحنه جرم در گام بعدی برای تحقیقات میدانی راهی ساختمان نیمه‌کاره شدند و ۲ نفر از کارگران را هدف بازجویی قرار دادند که آنها مدعی بودند، ورود پسر گمشده را به ساختمان مشاهده کردند و اما از خارج شدن او اطلاعی ندارند؛ همچنین در بررسی‌ها مشخص شد پسر گمشده با نگهبان ساختمان نیمه‌کاره به دلایل نامشخصی اختلاف داشته و با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردند که با وساطت دیگر کارگران این درگیری به پایان رسیده است که همین ماجرا شک تیم جنایی را برانگیخت.

بدین ترتیب نگهبان ساختمان طی یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شد اما در جریان تحقیقات اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد همچنین اقدامات فنی و مخابراتی ماموران نشان می‌داد سیم کارت پسر گمشده که معتلق به یک مرد ایرانی است در سامانه درخواست مسدودی داشته است.

خیلی زود صاحب سیم‌کارت هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: سیم‌کارت را به مرد جوان اهل کشور افغانستان به نام حامد داده بودم؛ او چند روز قبل به اینجا آمد و پس از تحویل دادن سیم‌کارت مدعی شد می‌خواهد به دلایل کار شخصی کشور خود بازگردد؛ من نیز تصمیم گرفتم تا سیم‌کارت را مسدود کنم.

بررسی‌های دقیق‌تر کارآگاهان حکایت از آن داشت، حامد عموی نگهبان ساختمان نیمه کاره بوده که به پس از تحویل دادن سیم‌کارت پسر گمشده به صاحب ایرانی‌اش به کشور افغانستان گریخته است.

خواب عجیب پدر پسر گمشده

در جریان تحقیقات جنایی پرونده، پدر پسر گمشده به شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ رفت و به بازپرس پرونده گفت: شب گذشته پسرم به خوابم آمد و گفت که درون یک چاه افتاده است و در خواست کرد که او را نجات دهم! هرچقدر در خواب از پسرم سؤال کردم که چاه موردنظر در کجا قرار دارد به جوابی نرسیدم و ناگهان از خواب بیدار شدم!

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان جنایی دریافتند حامد به صورت مخفیانه راهی ایران شده که همین سرنخ کافی بود تا وی با دستور قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازداشت شود.

کشف جسد پسر گمشده در چاه ساختمان نیمه‌کاره

جسد
جسد

متهمان پرونده که در جریان بازجویی‌ها با اظهارات ضد و نقیضی منکر درگیری و اختلاف با پسر جوان بودند برای تحقیقات میدانی به ساختمان موردنظر منتقل شدند که در آنجا یک چاه عمیق توجه بازپرس جنایی را به خود جلب کرد و دستور بازرسی از آن چاه تقریبا ۷۰ متری صادر شد.
بدین ترتیب عوامل آتش‌نشانی، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد و کارآگاهان اداره چهارم در ساختمان موردنظر حاضر شدند و پس از تجسس استخوان‌های یک انسان را در عمق چاه موردنظر کشف کردند.
در بازرسی‌های بیشتر یک تلفن همراه که سیم کارت در آن وجود نداشت به همراه لباس‌های مقتول کشف شد که پدر پسر گمشده آنها را به عنوان اموال فرزند خود شناسایی کرد.

جسد
جسد

تحقیقات جنایی ادامه دارد

پس از کشف استخوان‌های پسر گمشده در عمق چاه ساختمان نیمه‌کاره، متهمان دوباره هدف تحقیقات قرار گرفتند اما باز هم با اظهارات ضد و نقیضی به ارتکاب جنایت اعتراف نکردند و منکر درگیری با مقتول شدند.

به گزارش تسنیم، با دستور غلامحسین صادق‌زاده؛ بازپرس شعبه هفتم دادسرای امورجنایی، استخوان‌های کشف شده برای آزمایش‌های "DNA" و معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: