پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدت مطالعه:3 دقیقه

مراسم خاکسپاری زنده یاد رضا داوود نژاد با حضور جمع کثیری از هنرمندان در خانه سینما برگزار شد.در این مراسم تصاویری از گریه‌های دردناک پدر رضا داوود نژاد منتشر شده است.

علیرضا داوود نژاد در رضا داوود نژاد : غیر تسلیم و رضا کو چاره‌ای؟

رضا داوود نژاد

این کارگردان سینما در متنی کوتاه چند روز پس از درگذشت رضا داودنژاد نوشت: «همه از او هستیم و به او باز می‌گردیم. از همدردی‌ها، همدلی‌ها، تسلیت‌ها، تماس‌ها، پیام‌ها و مشارکت در سوگواری‌های دلسوختگان عزیز رضای دلبندم، قلبا ممنونم و تشکر می‌کنم. غیر تسلیم و رضا کو چاره‌ای؟»

رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون که از چندماه قبل در پی عفونت خونی در بیمارستان بستری بود، سیزدهم فروردین‌ماه از دنیا رفت. رضا داودنژاد که متولد اردیبهشت سال ۱۳۵۹ بود، سال ۱۳۹۱ عمل پیوند کبد انجام داد و پس از آن با بهبود شرایط جسمی فعالیت‌های هنری خود را از سر گرفت.
او در طول سال‌های کاری خود در فیلم‌های متعددی همچون «مصائب شیرین»، «کلاس ‌هنرپیشگی»، «هوو»، «بچه‌های بد»، «لامینور»، «هشت‌پا» و «بیرو» بازی کرده بود که بخشی از آنها فیلم‌های پدرش علیرضا داودنژاد بود.
علیرضا داودنژاد آخرین همکاری‌اش با پسرش رضا (داودنژاد) «مصائب شیرین ۲» است که هنوز رنگ پرده ندیده است، فیلمی که در سال ۹۸ مجوز نمایش گرفت اما هنوز شرایط اکرانش فراهم نشده است.
رضا داودنژاد، ترلان پروانه، مونا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، همایون کاظمی، سارا لوئیز کاظمی و با حضور محمدرضا داودنژاد، بازیگران «مصائب شیرین٢» هستند.
این فیلم ۲۰ سال پس از «مصائب شیرین» ساخته شده و در در خلاصه داستانش آمده است: «دختری برای تولد ۱۸ سالگی خود، پدر و مادر را به جایی ناآشنا دعوت می‌کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می‌کنند. در این سفر آن‌ها زندگی گذشته خود را مرور می‌کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آن‌ها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده پی ببرند.»

فیلم مصائب شیرین ۲ در انگلستان ساخته شده است و در آن به موقعیت جوانان دو تابعیتی هم می‌پردازد که علاقه‌مند سفر به ایران و احتمالا فعالیت در وطن هستند.

گریه‌های پر از درد یوسف تیموری زیر تابوت رضا داوود نژاد ؛رفیقش

رضا داوود نژاد
رضا داوود نژاد
رضا داوود نژاد

اشک های تلخ پدر رضا داوود نژاد را ببینید

تصاویری از چهره دردناک علیرضا داوود نژاد پدر رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد
رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون به علت عوارض ناشی از عفونت خون پس از پیوند کبد و ‌بعد از از یک دوره بستری در بیمارستان درگذشت.
رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون ایران در ۴۴ سالگی ۱۳ فروردین ماه درگذشت.
علیرضا داوود نژاد کارگردان سینما و تلویزیون و پدر رضا داوود نژاد پیش از این از بستری شدن این بازیگر سینمای ایران در شیراز خبر داده بود و گفته بود دلیل بستری شدن او در بیمارستان عفونت خون بوده و باید در بیمارستان بستری و تحت درمان باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: