پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت استقلال می‌گوید: استقلال با نتیجه مساوی که برابر مس رفسنجان به دست آورد شرایط را برای خود سخت کرد و باید به سختی بجنگد تا صدرنشینی را از دست ندهد.
علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد آبی پوشان برابر مس رفسنجان در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: با نتیجه مساوی که استقلال برابر مس رفسنجان کسب کرد ۲ امتیاز بازی را از دست داد و کار را برای خودش سخت کرد. استقلال برای ماندن در کورس قهرمانی و حفظ صدرنشینی نباید به راحتی امتیاز از دست بدهد و فضا را برای حریفان خود جهت قرار گرفتن در صدر جدول فراهم کند.

اکبرپور در ارزیابی از عملکرد بازیکنان مس رفسنجان، خاطرنشان کرد: مس رفسنجان با آمدن نویدکیا متحول شده و بازیکنان خوبی هم دارد. این تیم برابر استقلال با انگیزه بسیار بالایی بازی کرد و هدفش توقف استقلال بود که به هدف خود رسید.

وی ادامه داد: کار استقلال برای ادامه بازی‌ها و مخصوصا بازی برابر تراکتور سخت شد. تراکتور یکی از بهترین‌های تیم‌های لیگ است و با مربی با دانش و بازیکنان خارجی خوبی که دارد برای قهرمانی در لیگ می‌جنگد و امتیاز گرفتن برابر چنین تیمی به راحتی امکانپذیر نیست. بنابراین اگر استقلال در این بازی نیز امتیاز از دست بدهد از کورس قهرمانی عقب می‌افتد و شرایط برای این تیم سخت خواهد شد.

پیشکسوت استقلال در پایان تصریح کرد: در حال حاضر که لیگ به جای حساسی رسیده و هر بازی برای استقلال مانند جام حذفی می‌ماند که اگر ببرد صعود می‌کند و اگر ببازد قهرمانی را از دست می‌دهد. استقلال بعد از این باید بازی‌ها را به شکلی پیش ببرد که جلوی هیچ کدام از حریفانش ۳ امتیاز را از دست ندهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: