پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس با هدایت اوسمار بیشترین امتیاز را در نیم فصل دوم لیگ برتر ایران به دست آورده است.
هفته هفتم نیم فصل در حالی به پایان رسید که تیم پرسپولیس با استفاده از توقف نابهنگام استقلال مقابل مس رفسنجان و با کسب سه امتیاز حساس دیدار گل‌گهر، به بهترین تیم فصل دوم لیگ برتر تبدیل شد.
پرسپولیس در این ۷ بازی پنج برد و یک تساوی به دست آورده و با ۱۶ امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد و توانسته یک امتیاز از اختلاف خود با استقلال را هم جبران کند. این در حالی است که تنها شکست سرخپوشان مقابل آلومینیوم رقم خورد که اگر این بازی با برد پرسپولیس همراه می‌شد، حالا آنها در جدول اصلی لیگ برتر هم صدرنشین بودند.
استقلال در دور برگشت هیچ باختی نداشته اما سه تساوی تلخ مقابل ملوان، پرسپولیس و مس رفسنجان باعث شده تا این تیم امتیازات کمتری را نسبت به پرسپولیس جمع کند.

329852

شگفتی جدول نیم فصل دوم تیم ملوان است که با ۱۴ امتیاز متوسط دو به ازای هر بازی را کسب کرده و شرایط بسیار خوبی را در نیم فصل دوم تجربه می‌کند. جالب اینکه ملوان در دور برگشت با استقلال و گل‌گهر به عنوان دو مدعی بزرگ دیدار کرده و توانسته برابر آنها بدون شکست باقی بماند. ملوان همچنین در کنار پرسپولیس و استقلال بهترین خط دفاعی را در اختیار دارد.

پایین‌تر از شاگردان مهدی تارتار، تیم پیکان حضور دارد. این تیم سه برد و سه تساوی کسب کرده و روز گذشته نیز با برد برابر استقلال خوزستان کاملا از منطقه سقوط جدا شد. تیم رضا عنایتی ۱۰ گل هم به ثمر رسانده که آماری بسیار خوب به حساب می‌آید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: