پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدت مطالعه:1 دقیقه

ستاره ایرانی آویسپا با ادامه روند درخشان خود دو گل تماشایی مقابل جوبیلو ایواتا زد.
به گزارش "ورزش سه"، شهاب زاهدی سه روز پس از اینکه در مسابقه مرحله دوم جام حذفی ژاپن دور از فهرست نفرات آویسپا فوکوئوکا بود و مقابل تیم یاماگا استراحت کرد، امروز با انگیزه زیاد و همه توان مقابل جوبیلو ایوتا قرار گرفت که توانست سرنوشت بازی را با دو گل دیدنی تغییر بدهد و نگذارد با شکست زمین را ترک کنند.

مهاجم سابق پرسپولیس که در ۵ دیدار گذشته جی لیگ ژاپن مقابل حریفان سرشناس فوق‌العاده کار کرده و یک پاس گل داده و سه گل به ثمر رسانده بود، امروز هم بهترین نمایش خود را در جدال با جوبیلو ایواتا ارائه داد تا کامبک شگفت‌انگیزی بزنند.

تیم فوتبال آویسپا فوکوئوکا که از ساعت ۹:۳۰ امروز (به وقت ایران) در ورزشگاه بست دنکی به مصاف تیم جوبیلو ایواتا رفته تا یکی از مسابقات هفته نهم جی لیگ ژاپن را برگزار کند، نیمه اول را با شکست یک بر صفر پشت سر گذاشت و در دقیقه ۴۷ هم گل دوم را دریافت کرد، اما شهاب زاهدی اجازه نداد این دو گل پابرجا بماند و به تنهایی و با حرکات انفرادی نتیجه بازی را تغییر داد.

جوبیلو ایواتا که به‌خاطر پیروزی مقابل استقلال در فینال سال ۱۹۹۹ لیگ قهرمانان و کسب قهرمانی آسیا در ورزشگاه آزادی تیم شناخته شده‌ای برای هواداران فوتبال ایران به شمار می‌رود، امروز در جدال با مهاجم سابق پرسپولیس نتوانست موفق کار کند و شهاب زاهدی با زدن دو گل دیدنی مانع از برتری حریف‌شان شد.

شهاب زاهدی که در خط حمله آویسپا فوکوئوکا پرتلاش و دونده ظاهر شده بود، در دقیقه ۶۰ توپ ارسالی از جناح چپ زمین و پاس ولینگتون تعویضی با ضربه سر را با یک کنترل عالی و آوردن روی پای چپ با شوت محکم زمینی تبدیل به گل کرد تا زمینه‌ساز بازگشت تیمش شود.

درخشش ستاره ایرانی آویسپا فوکوئوکا همچنان ادامه داشت و او در دقیقه ۷۸ در حالی که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده و دو مدافع حریف را مقابل خود می‌دید، به تنهایی اقدام به ایجاد موقعیت کرد و با استارت سریع به دروازه نزدیک شد تا در نهایت با شوت روی پای فوق‌العاده به زیر طاق دروازه گل دوم و تساوی را به ثمر رساند.

شهاب زاهدی که پیش از این در دیدار مقابل اف. سی. توکیو پاس گل داده و مقابل اوراواردز، کاشیما آنتلرز و هیروشیما گلزنی کرده بود، امروز هم با دبل برابر جوبیلو ایواتا تعداد گل‌های خود را به عدد ۵ رساند تا در رده سوم جدول برترین گلزنان جی لیگ ژاپن قرار بگیرد؛ آن هم در حالی که فقط ۶ بازی برای تیم جدیدش انجام داده و در سه هفته ابتدایی به‌خاطر عدم انتقال قطعی به این تیم به میدان نرفته بود.

تیم آویسپا فوکوئوکا با تساوی دو بر دو خانگی در مسابقه امروز مقابل جوبیلو ایواتا ۱۱ امتیازی شد و در رتبه سیزدهم جدول جی لیگ ژاپن قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: