پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش سایت فردا، یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت در سال ۷۶ برای بازی در مجموعه تلویزیونی گل‌های کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر و همسرش در مصاحبه با فرزاد فرزین دعوا کردند 

ببینید واکنش یکتا ناصر را هنگامی که همسرش تاریخ آشنایی شان را به یاد نمی آورد.

بعد از این کار مجموعه تلویزیونی در سریال “عید آن سال ها” به کارگردانی سعید ابراهیم فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه پذیرفته شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

بیوگرافی یکتا ناصر 

در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه‌ی سینمای ایران تغییر کرد و به سوی جوانگرایی و جوان پسندی رفت، یکتا ناصر که از قبل زمینه‌ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درس‌های دانشگاه بپردازد! در این سالر‌ها موجی از جوانان بصورت فراگیر وارد سینما شدند و آن‌هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آن‌هایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند، ولی در این میان تنها کار‌هایی برای یکتا پیش آمد که خیلی سبب مطرح کردن این هنرمند نشد (از جمله:پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت…. تا این که در سال ۷۹ تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی (با من بمان) رقم خورد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده، ولی بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی‌ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد سبب شد که دیگر به کلاس‌های بازیگری فکر نکند و درصورتی که خلعی در این مورد دارد با مطالعه پر کند.

ازدواج

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آن‌ها در اسفند سال ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به نام سوفیا هستند.

 

 

مادر بودن خیلی سخته، ولی خیلی جذاب و لذت بخشه. هنگامی که سرِ کار هستم فیلم و عکس‌های سوفیا را می‌بینم و حس‌های جدیدی را تجربه می‌کنم، خیلی به زندگی امیدوار شدم، خیلی بیشتر تلاش می‌کنم از خودم مراقبت کنم به خاطرِ دخترم.

کلا جون دوست‌تر شدم، تلاش می‌کنم اتفاقی برام نیفته که دخترم بخواد سختی بکشه یا احیانا بخواد من و از دست بده. مثل تمامی پدر و مادر‌های دیگه دوست دارم دخترم بهترین چیز‌ها را تو زندگی تجربه کنه.

این که می‌گن ازدواج آدم و پخته و کامل می‌کنه واقعیت داره؟

در حال حاضر برای من به علت این که تو زندگی خصوصیم آرامش دارم باعث میشه با تمرکز بیشتری اون کار‌هایی که بهش علاقه دارم را انجام بدم.

مراقبت از سوفیا

پدر و مادرم و برادرم خیلی کمکم می‌کنند. نمی‌تونم آدم غریبه‌ای را بیارم که از سوفیا مراقبت کنه و خودمم هستم و دائم هم خسته ام.

حضور در اینستاگرام

بیشتر اینستاگرام برای فوضولی کردن تو زندگی همدیگه هستش. من اصولا خیلی دوست ندارم حضور داشته باشم، ولی به کسی هم نمی‌تونم بگم بودن در اینستا خوبه یا بد. هرکس رویه زندگی خودش رو دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: