پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: باید دو هفته اول لیگ را پشت سر بگذاریم و بعد از آن با استفاده از تعطیلات می‌توانیم به تیم شکل بدهیم.

فراز کمالوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه امروز با اعضای هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در این چندروز صحبتی با جایی انجام ندادم اما هرچه خواستند نوشتند. استعفایی در کار نبوده است. خواسته‌هایی مانند زمین تمرین، کادرپزشکی، البسه و... داشتم. این موارد لازمه یک تیم لیگ برتری است و اگر نباشند کار بسیار سخت می‌شود.

وی افزود: دوستان قول مساعد دادند که به امیدخدا در کمترین زمان و تا آخر هفته این مسائل را حل کنند تا برای ادامه کار مشکلی نباشد. ما آخرین تیمی هستیم که تمریناتمان را شروع کردیم. تیم‌های دیگر چندین بازی تدارکاتی برگزار کردند ولی ما هنوز تیم را نبسته‌ایم. ان‌شاالله تا روز جمعه تیم را به صورت کامل می‌بندیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه آیا بازی تدارکاتی برای آماده سازی تیم در نظر گرفته شده است، گفت: باید ابتدا تیم را تکمیل کنیم. درحال حاضر 12-10 بازیکن بیشتر نداریم. با این شرایط احتمالا فقط بتوانیم یک بازی را تا شروع مسابقات برگزار کنیم. باید دو هفته اول لیگ را پشت سر بگذاریم و بعد از هفته دوم خوشبختانه حدود 20 روز مسابقات تعطیل می‌شوند. ان‌شاالله از این فرصت استفاده می‌کنیم تا بتوانیم از هفته سوم به تیم شکل بدهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: