پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت سکه همچنان در حال رشد است.با توجه نوسان شدید قیمت دلار همه به سمت خرید سکه روی آوردند که قیمت سکه هم گران شد.قیمت سکه غیر قابل پیش بینی است ولی ممکن است قیمت سکه بالاتر هم برود.

در صورتی که روند صعودی دلار ادامه پیدا کند، احتمال دارد که سکه بتواند خود را بالای محدوده ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تثبیت کند. در صورتی که فلز گران بهای داخلی بتواند خود را بالای این محدوده تثبیت کند، احتمال رشد تا محدوده ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان وجود خواهد داشت. یکی از عواملی که انتظارات صعودی را در بازار تقویت کرده است، افزایش دوباره بهای اونس طلا در اواخر روز گذشته بود. اونس طلا با رفتن به محدوده هزار و ۸۲۰ دلار توانست که ارزش ذاتی سکه را بار دیگر به بالای مرز ۱۲ میلیون تومان برساند، موضوعی که انتظارات افزایشی را تقویت می کند.

البته در صورتی که افزایشی ها نتوانند در بازار قدرت نمایی کنند، سکه به تدریج به سوی حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی حرکت خواهد کرد.به گفته برخی فعالان در شرایط فعلی برای بازیگران سکه محدوده ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان اهمیت زیادی پیدا کرده است. تثبیت دلار بالای محدوده یاد شده می تواند انگیزه های خرید در بازار سکه را بالا ببرد. در مقابل برخی فعالان انتظار دارند که برگشت دلار به کانال ۲۷هزار تومانی فروشندگان بیشتری را روانه بازار سکه کند.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: