پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

فیلم های عاشقانه در زمینه دنیای ادبیات تاثیر بسزایی دارند که بیننده را شیفته می کند چرا که در راس این فیلم ها عشق وجود دارد. ژانر عاشقانه در فیلم های خارجی تماشاگران را یاد روزهای خوش رابطه احساسی شان می اندازد و قهرمان فیلم را اعم از مرد یا زن در ذهنمان تصور می کنیم. ژانر عاشقانه همه ی زانرهای فیلم را در دل خود جای می دهد و رابطه های احساسی بین طرفین را به فراموشی نمی سپارد.!! عشق، شکوهمند است و یکی از غنی ترین و مهم ترین عناصر زندگی بشر به حساب می آید پس می توانیم نیمی از اوقات فراغت خود را صرف تماشای فیلم های عاشقانه فانتزی و عاشقانه تاریخی کنیم.! بریم برای دانلود فیلم های عاشقانه جدید از سایت عسل دانلود.

پیشنهاد فیلم های عاشقانه

1- دوستم داره ، دوستم نداره

فیلم عاشقانه سینمایی دوستم داره ، دوستم نداره Loves Me, Loves Me Not به کارگردانی وین پاورز و نویسندگی لیزا آن پنی وین پاورز محصول 2019 کشور امریکا است و ژانری عاشقانه و درام دارد. ایزابل چستر، دیوید دلویز، دیوید چوکاچی در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم : ALI SILVER به دنبال آقای راست می‌گردد، اما با مجموعه‌ای از افراد نابه‌کار که نامناسب، غیرقابل دستیابی یا غیرقابل کنترل هستند، به ماجراهای بدی می‌افتد که تاریک ظالمانه و جذاب هستند. به دنبال آقای گودبار با جنسیت و شهر ملاقات می کند.

2- طلوع آفتاب در بهشت

13

فیلم عاشقانه سینمایی طلوع آفتاب در بهشت Sunrise in Heaven به کارگردانی وایمون بون و نویسندگی دن بنامور (فیلمنامه) جان هرست محصول 2019 کشور امریکا است و ژانری عاشقانه و درام دارد. کیلی کوان، تراویس برنز، کوربین برنسن در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم : یک داستان عاشقانه واقعی که یک عمر طول می کشد اما در نهایت منجر به از دست دادن دردناک عشق می شود. جان دختر یک پدر مبارز بیش از حد محافظه کار است، اما این مانع از عاشق شدن او با استیو، یک GI جوان در نیروی هوایی نمی شود. برای دانلود فیلم جدید طلوع آفتاب در بهشت کلیک کنید.

3- سه قدم بالاتر از بهشت

14

فیلم عاشقانه سینمایی سه قدم بالاتر از بهشت Three Steps Above Heaven به کارگردانی فرناندو گونزالس مولینا و نویسندگی فدریکو موچیا (رمان) رامون سالازار محصول 2010 کشور اسپانیا است و ژانری عاشقانه و اکشن دارد. ماریو کاساس، ماریا والورده، آلوارو سروانتس در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم : داستان دو جوان که به دنیاهای مختلف تعلق دارند. این وقایع عشقی غیر محتمل، تقریباً غیرممکن اما اجتناب ناپذیر است که در سفری دیوانه وار، اولین عشق بزرگ را کشف می کنند. بابی دختری از طبقه متوسط ​​است که در نیکی و معصومیت تحصیل کرده است. هاچه پسری سرکش، تکانشی، ناخودآگاه، میل به خطر و خطر دارد که در دعواهای بی پایان و مسابقات غیرقانونی موتورسواری، حد عقل سلیم تجسم یافته است.

4- لانه

15

فیلم عاشقانه سینمایی لانه The Nest به کارگردانی شان دورکین و نویسندگی شان دورکین محصول 2020 کشور انگلیس است و ژانری عاشقانه و درام دارد. جود لا، کری کون، اونا روش در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم : روری یک کارآفرین جاه طلب است که همسر و فرزندان آمریکایی خود را برای کشف فرصت های تجاری جدید به کشور مادری خود، انگلستان می آورد. پس از رها کردن پناهگاه محیط امن حومه آمریکایی خود، خانواده در ناامیدی بریتانیای قدیمی دهه 80 غوطه ور می شوند و زندگی جدید غیرقابل دسترس آنها در یک خانه عمارت انگلیسی تهدید به نابودی خانواده می کند.

5- آسمان صورتی است

16

فیلم عاشقانه سینمایی آسمان صورتی است The Sky Is Pink به کارگردانی شونالی بوز و نویسندگی شونالی بوس جوهی چاتورودی (دیالوگ هندی) نیلش مانییار محصول 2019 کشور هند است و ژانری عاشقانه و درام دارد. پریانکا چوپرا، فرهان اختر، زائرا وسیم در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم : آسمان صورتی است داستان عشق باورنکردنی یک زوج به مدت 25 سال که از دریچه دختر نوجوانشان روایت می شود. او احمق، هولناک، بداخلاق و مرده است. واقعیتی که او در همان ابتدا با بی‌احتیاطی به آن اشاره می‌کند. “به آن غلبه کن. واقعاً خیلی باحال است. وقتی به اینجا رسیدی می بینی (که می دانی درست است؟!)” به طور غیرمنتظره ای طنز آمیز، گرم و دلخراش به عنوان جادوی زندگی و زیبایی مرگ در سفر غیرعادی و شجاعانه یک خانواده در این فیلم نمایان می شود. 100% یک داستان واقعی است.این فیلم در سطوح مختلف شگفت انگیز است. برو ببینش پشیمون نمیشی اجرای شگفت انگیز از کل بازیگران، به خصوص پریانکا ( صحنه ای وجود دارد که شخصیت او دچار یک فروپاشی روانی می شود. من گریه کردم). ارزش هر پنی را که خرج می کنید خواهد داشت. این اثر را در بخش دانلود فیلم با زیرنویس فارسی دانلود نمائید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: