پایگاه خبری خانه فوتبال:

وام بازنشستگان مبلغ چندانی ندارد. وام بازنشستگان با متقاضیان زیادی همراه است. وام بازنشستگان دارای شرایط خاصی است. وام بازنشستگان به برخی از افراد پرداخت می شود. شرایط عجیب وام بازنشستگان را بخوانید.

مدیرعامل صندوق فولاد از پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی به بازنشستگان خبرداد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم مبلغ وام را از چهار به ۱۵ میلیون رسانده و اقساط آن را به ۳۶ ماه بازپرداخت ارتقا دهیم.

حسین عامریان (مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد) با اعلام این خبر گفت: این وام از طریق بانک قرض الحسنه رسالت به بازنشستگان فولاد پرداخت می‌شود. 

عامریان تصریح کرد: بهبود و ارتقای معیشت بازنشستگان فولاد سیاست قطعی و محوری صندوق است. 

او  افزود: پیش از شروع به کار تیم مدیریتی صندوق در دولت سیزدهم، مبلغ وام ضروری بازنشستگان چهار میلیون تومان و صف انتظار برای دریافت وام نیز بسیار طولانی بود. لذا افزایش مبلغ وام از سوی بازنشستگان عزیز انتظاری به حق بود. 

مدیرعامل صندوق فولاد تأکید کرد: در همین راستا در ماه نخست مسئولیت تلاش کردیم مبلغ وام ضروری با افزایش دو برابری به هشت میلیون تومان برسد و تعداد وام گیرندگان را نیز سه برابر کردیم. 

وامی که در یک سال ۴ برابر شد

عامریان خاطرنشان کرد: با کلید خوردن وام بانک قرض الحسنه رسالت عملاً شاهد افزایش چهار برابری مبلغ وام بازنشستگان فولاد از زمان شروع کار تیم مدیریتی جدید صندوق هستیم. 

افزایش تعداد اقساط بازپرداخت وام برای بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه تسهیل در بازپرداخت وام‌های بازنشستگان از دغدغه‌هایی بود که برای آن چاره اندیشیدیم، اظهار کرد: تا پیش از این مقرر بود که بازپرداخت وام‌ها در ۲۴ قسط انجام شود، اما در رایزنی‌هایی که صورت گرفت، این بازپرداخت‌ها را به ۳۶ قسط رساندیم تا بازنشستگان عزیز در پرداخت اقساط خود فشار کمتری را متحمل شوند. 

افزایش دو برابری وام گیرندگان

عامریان تصریح کرد: همچنین تلاش کردیم تعداد نفرات وام گیرنده را افزایش دهیم، به طوری که تا پیش از این تعداد وام گیرندگان ۲ هزار نفر بودند و در این دوره این تعداد به ۳ هزار نفر افزایش یافته است. بنابراین در این دوره تعداد بیشتری از بازنشستگان خواهند توانست از تسهیلات دریافت وام بهره‌مند با شرایط اقساطی خوب شوند. 

 دریافت تسهیلات بدون ارائه ضامن

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد همچنین گفت: در دریافت این تسهیلات علاوه بر افزایش مبلغ و تعداد نفرات، بازنشستگان عزیز نیازی به ارائه ضامن به بانک رسالت نیز نخواهد داشت که این امر روند دریافت وام را برای آنان بسیار روانتر و آسانتر خواهد کرد. 

وی با بیان اینکه امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته توانسته باشیم قدمی در راستای ایجاد گشایش در امر معیشت بازنشستگان برداریم، خاطرنشان کرد: ایجاد رفاه نسبی برای بازنشستگان را از وظایف خود می‌دانیم و در همین مسیر گام برخواهیم داشت. 

گفتنی است بازنشستگان متقاضی دریافت وام بانک قرض الحسنه رسالت می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق فولاد قسمت سامانه‌های الکترونیکی اطلاعیه دریافت وام را مشاهده و ثبت نام خود را برای دریافت وام انجام دهند. سامانه الکترونیک بازنشستگان در سایت صندوق فولاد ضمن مشاهده اطلاعیه وام درخواست خود را جهت دریافت وام ثبت نمایند. 

شایان ذکر است بازنشستگان محترم از هم اکنون می‌توانند بر اساس اولویت، نسبت به بارگذاری مدارک جهت دریافت وام اقدام نمایند.

دومین نوبت وام ضروری ۱۵میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری مربوط به ثبت نام کنندگان اردیبهشت ۱۴۰۱ امروز (دوشنبه) به حساب ۳۱هزار و ۸۱۴ نفر از بازنشستگان مشمول واریز شد.

 با هماهنگی بانک عامل، دومین نوبت وام ضروری ۱۵میلیون تومانی از اعتبار سال ۱۴۰۱ برای ۳۱هزار و ۸۱۴نفر از مشمولان امروز (دوشنبه) به حساب این عزیزان واریز شد.

این تسهیلات با کارمزد ۴درصد و اقساط ۳۶ ماهه به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری ارائه شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: