پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

دکوری برنجی بازرگانی شاهمرادی

 

برنز آلیاژی از مس است که ترکیب آن می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. عموما در مواردی که به فلزی سخت تر از مس نیاز باشد، استحکام و مقاومت در برابر خوردگی مطرح باشد و همچنین برای اهداف زینتی از برنز استفاده می شود.

کنار سالنی برنزی با آلیاژ 80 درصد برنز است . محصولات تولیدی ما از لوپ بار و یا زرد بار میباشد . برای همین آلیاژ خالص باعث شده محصولات برنزی ما دربرابر خوردگی مقاومت و استحکام بالایی داشته باشند و همیشه رنگ آنها ثابت بماند .همچنین قابل شستشو میباشد .ما برای پرداخت محصول برنزی از موادی استفاده میکنیم  که در طلاسازی استفاده میشود .

بازرگانی شاهمرادی برای تمام محصولات دکوری برنزی خود 5 سال گارانتی ضمانت کیفیت و ماندگاری  و ثابت ماندن رنگ کالا را دارد .

کنار سالنی برنزی با آلیاژ 80 درصد برنز است . محصولات تولیدی ما از لوپ بار و یا زرد بار میباشد . برای همین آلیاژ خالص باعث شده محصولات برنزی ما دربرابر خوردگی مقاومت و استحکام بالایی داشته باشند و همیشه رنگ آنها ثابت بماند .همچنین قابل شستشو میباشد .ما برای پرداخت محصول برنزی از موادی استفاده میکنیم  که در طلاسازی استفاده میشود .

 مشتری گرامی همراه در نظر گرفتن قیمت، کیفیت ماندگاری رنگ و استحکام محصول را هم در نظر بگیرید . که در محصولات ما وجود دارد .

کنار سالنی جدید | کنار سالنی شیک

برای خرید کنار سالنی برنجی و همچنین انواع مجسمه  های برنزی و برنجی و میوه خوری و شیرینی خوری ضروف پذیرایی به سایت ما مراجعه کنید .  و از کارگاه تولیدی ما خرید مستقیم را انجام دهید .

خرید کنار سالنی برای منازل مسکونی شهری و خانه های ویلایی به یک امر ضروری تبدیل شده است. حضور این کالا بخش هر زیبایی محیط می باشد. امروزه به منظور خرید کنار سالنی دو راه در پیش رو داریم، تهیه ی این وسیله از فروشگاه های فیزیکی و یا خرید از فروشگاه های اینترنتی دو شیوه ای هستند که ما می توانیم از آنها بهره ببریم. اما خرید کالاها از فروشگاه اینترنتی شاهمراید سریع تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

کنار سالنی شیک یکی از کالاهای شیک و منحصر به فرد می باشد. محصولی که در سال های اخیر خرید آن به شدت افزایش داشته است. علت کنار سالنی برنجی در میان مردم، استفاده از مواد طبیعی همچون برنز در ساختار آن می باشد. وقتی این وسیله ی جذاب را در محیطمان قرار می دهیم، سبب آسایش خود شده و با دیدن آن انرژی مثبت بسیار زیادی را به خودمان جذب می کنیم. کنار سالنی برنز را می توان با انواع سبک چیدمان دکوراسیون داخلی ست کرد.

7

 

مجسمه دکوری برنجی | مجسمه دکوری برنزی

 

انوع مجسمه‌ ها برای دکوراسیون منزل اگر می‌ خواهید از انواع مجسمه‌ ها برای دکوراسیون منزل استفاده کنید، باید بگوییم که گزینه‌ های بسیار زیادی را پیش رو دارید. هم می توانید در سراسر خانه از یک سبک مجسمه استفاده کنید و هم می ‌توانید سبک ‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید. برای مثال می‌ توانید مجسمه ‌های کلاسیک را در کنار مجسمه ‌های مدرن قرار دهید. برای هر سبک از دکوراسیون، سبکِ خاصی از مجسمه نیز وجود دارد؛ مثلاً اگر دکوراسیون شرقی یا روستیک شیک را دوست دارید، به سراغ مجسمه‌ های آسیایی بروید .

مجسمه ‌های زن، فضا را لطیف ‌تر می کند؛ از این رو، برای فضاهای خشن نیز بسیار مناسب است. مجسمه‌ های برنجی ظاهری کاملاً متفاوت از مجسمه ‌های سنگی دارند. مس، محبوب ‌ترین فلز در ساخت مجسمه‌ است. جزئیاتی که روی مجسمه‌ های برنزی نقش می‌ بندد، متفاوت از جزئیات مجسمه‌ های سنگی است.

مجسمه ‌های برنجی، سبک کلاسیک را وارد دکوراسیون منزلتان می کنند. و اما مجسمه‌ های برنزی ، قرن‌ هاست که جایگاه ویژه ‌ای در هنر دارند. این پسربچه ‌های بالدار، در انجیل، مقدس محسوب شده ‌اند؛ زیرا در محضر خداوند هستند. تندیس‌ این پسربچه ‌های آسمانی در دوره ‌های تاریخی مختلف، محبوب و پرطرفدار بوده ‌اند و همچنان در دکوراسیون خانه به کار می ‌روند.

استفاده از مجسمه های کلاسیک در طراحی دکوراسیون

برای مکان‌ های شلوغ، مجسمه ‌هایی با رنگ خنثی انتخاب کنید. مجسمه‌ های کلاسیک از دیرباز تاکنون، پرطرفدار و جذاب بوده ‌اند. اگر می خواهید برای دکوراسیون خانه‌ تان مجسمۀ کلاسیک انتخاب کنید، به شما توصیه می‌ کنیم که سایز بزرگ آن را انتخاب کنید، چرا که هم توجه ‌ها را به سوی خود جلب می ‌کند و هم، چون ستاره‌ ای در قلب خانه ‌تان می ‌درخشد.

مرکز فروش مجسمه های برنزی در تهران - خرید مجسمه - قیمت مجسمه باغی - مجسمه سازی - کاکا سنگی دیجی کالا - مجسمه برنجی قدیمی - مجسمه برنجی دیجی کالا - تولید مجسمه برنجی - مجسمه برنجی کوچک - مجسمه برنجی اسب - مجسمه ببر برنجی - مجسمه برنجی قدیمی

8

مجسمه برنجی کوچک - مجسمه برنجی جیوانات - مجسمه برنجی بزرگ - مجسمه ببر برنجی - مجسمه هخامنشی - مجسمه کوروش - مجسمه گاو - مجسمه نعمت آباد  - دمجسمه گوزن - مجسمه فیل - کجسکه سماور ذغالی - مجسمه اسب برنجی - مجسمه قو - مجسمه بالرین برنزی - مجسمه گنجشک - مجسمه کالسکه

9

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: