پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

علی دایی شهریار فوتبال ایران و چهره محبوب ملی، در آخرین روز از نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با حضور در غرفه رونیکس با مدیران این برند از جمله محمدرضا رامخو بنیان‌گذار رونیکس به گفت‌وگو نشست.

علی دایی به همراه مدیران و کارشناسان برند رونیکس، با بازدید از تمام بخش‌های سالن 40 نمایشگاه که به صورت اختصاصی به برند رونیکس تعلق دارد؛ با جدیدترین محصولات این برند و تنوع بی‌نظیر و کیفیت بالای ابزارآلات رونیکس آشنا شد و در جریان به‌روزترین تکنولوژی‌ ساخت ابزار جهان قرار گرفت.

از جمله بخش‌هایی که دایی از آن‌ها بازدید کرد می‌توان به ابزار ساختمانی رونیکس از جمله بتن‌کن‌ها، دریل‌ها و چکش‌های تخریب و همچنین غرفه فرزها و ابزار شارژی ساخت این برند اشاره کرد. او همچنین با مسئولان و مدیران بخش خدمات پس از فروش و قطعات رونیکس نیز به گفت‌وگو نشست.

16

علی دایی که خود از کارآفرینان کشور است، با اشاره به اهمیت تولید و کار صنعتی و همچنین اشتغال‌ز‌ایی در کشور، به مدیران، کارشناسان و کارمندان رونیکس خسته نباشید گفت و برای همه دست‌اندرکاران این برند آرزوی موفقیت کرد.

حضور علی دایی در غرفه رونیکس با استقبال شگفت‌انگیز بازدیدکنندگان همراه بود و چند دقیقه‌ای فضای سالن 40 نمایشگاه صنعت ساختمان تهران را تغییر داد.

در بازدید از غرفه رونیکس، علاوه بر محمدرضا رامخو، حمیدرضا رامخو مدیر زنجیره تامین و همچنین محسن رامخو قائم مقام برند رونیکس، اسطوره فوتبال جهان را همراهی می‌کردند.

برای اطلاع بیشتر از اخبار بازدید علی دایی از غرفه رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران به سایت رونیکس مراجعه کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: