به گزارش خانه فوتبال، مونا و مارال فرجاد دو خواهر بازیگر و دختران جلیل فرجاد از بازیگران پیشکسوت کشورمان به تازگی عکس های از سفر خود به باکو را در صحفه شخصی شان منتشر کرده اند. که در ادامه عکس های مونا و مارال فرجاد دو خواهر هنرمند را مشاهده کنید

مونا فرجاد و خواهرش مارال عکس های در صحفه شخصی خود منتشر کرده اند و اعلام کردند این تصاویر از سفرشان به باکو می باشد. سفر باکو این دو بازیگر که به همراه شبنم قلی خانی و سیما تیرانداز می باشد ظاهرا به خاطر برنامه شام ایرانی و حضور در خانه بازیگر آذربایجانی به نام جولیا بوده اند.

photos-of-mona-and-maral-farjad-600x622

مونا و مارال فرجاد در کنار شبنم قلیخانی و سیما تیرانداز در باکو

 

 

photos-of-mona-and-maral-farjad-1-600x622

لازم به ذکر است که مارال و مونا از دوران کودکی به واسطه حرفه پدر با دنیای هنر به خوبی آشنا هستند . مونا فرجاد بازیگری را زودتر از خواهرش در حالی که تنها دو سال داشت آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفته است و اما مارال فرجاد دختر بزرگ جلیل فرجاد بازیگری را از سال ۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد و حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد.

photos-of-mona-and-maral-farjad-6-600x749

 

گفتنی است گروه اول خانم‌ های بازیگر شرکت‌ کننده در برنامه شام ایرانی از جمله سیما تیرانداز، شبنم قلی خانی و مارال فرجاد مهمان جولیا، بازیگر آذربایجانی در باکو بوده اندو ضبط برنامه در این کشور صورت گرفته است. و بازیگران تازه‌ ای برای فصل‌ های بعدی مجموعه به آن پیوستند.

به تازگی سری جدید از این برنامه با بازیگرانی از جمله مرجانه گلچین , آشا محرابی , نگین معتضدی و نعیمه نظام دوست بوده است. که خانم نظام دوست به خاطر بازیگر ترکیه ای به جمع بازیگران اضافه شوده بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: