به گزارش خانه فوتبال، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، علیرضا بیرانوند در بین سه نامزد نهایی بهترین بازیکن مرد سال آسیا است و به همین دلیل، امشب (شنبه) پس از دیدار با نساجی مازندران راهی هنگ کنگ خواهد شد تا در مراسم برترین‌ها شرکت کند.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس برای رسیدن به این عنوان باید با اکرم عفیف قطری و توماکی ماکینو ژاپنی رقابت کند و مانند سایر گزینه‌ها در این مراسم حاضر خواهد شد تا در صورت رسیدن به این عنوان مهم، این جایزه را دریافت کند.

او چندی پیش درباره حضورش در میان نامزد‌های اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا گفت: اولین بار است که به این مراسم می‌روم. افتخار بسیار بزرگی برای من است و به عنوان سرباز ایران و نماینده مردم راهی هنگ‌کنگ می‌شوم. برای اولین بار در تاریخ است که یک دروازه‌بان در جمع برترین‌های آسیا قرار می‌گیرد.

او افزود: تا به حال هیچ دروازه‌بانی به این افتخار نرسیده است و همین که یک دروازه‌بان در جمع برترین‌ها حضور دارد یک افتخار است و این یعنی من بهترین دروازه‌بان آسیا هستم. می‌خواهم جایزه بهترین بازیکن سال را به تمام مردم خوب ایران و بعد از آن به مادرم اهدا کنم.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: