به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری زاده کارشناس داوری در خصوص عملکرد زاهدی فر و تیم داوری به خبرنگار ما گفت: زاهدی فر در حالی بازی استقلال و سپاهان را قضاوت کرد که از قبل بازی، به دلیل اتفاقاتی که در مسابقات قبلی رخ داده بود، تحت فشار زیادی بود و فکر می‌کنم کمیته داوران با در نظر گرفتن تمامی جوانب، داور دیگری را انتخاب می‌کرد که آرامش بیشتری داشته باشد. هرچند که دست کمیته داوران هم در این روزها بسته بود و داوران بین المللی ما خارج از کشور حضور دارند و کمیته داوران محدودیت هابی داشت. اما زیر این فشار روانی زاهدی فر این مسابقه را آغاز کرد.
 

* اعتراض شدید عارف غلامی در دقیقه ۴۰ باید با کارت زرد همراه میشد اما زاهدی فر واکنشی به آن نداشت و از این صحنه عبور کرد.
* در دقیقه ۵۱ توپ ارسالی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه را کی‌روش استنلی به صورت واضح با دست دفع کرد که یک خطای آشکار بود که معلوم نشد زاهدی فر به چه دلیل این صحنه را ندید. فکر میکنم جایگیری یا دید مناسب نداشت.

* در دقیقه ۸۱ مهاجم سپاهان در نزدیکی محوطه جریمه سرنگون شد که به دلیل مناسب نبودن دوربین تلویزیونی نمی‌توانم به صورت قاطع اظهار نظر بکنم که خطا داخل محوطه جریمه بود یا خارج. باتوجه به این که داور پشت دروازه نزدیک به صحنه بود، باید به تصمیم آن ها احترام گذاشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: