به گزارش خانه فوتبال، جنیف عمران زاده ستاره معروف استقلالی ها با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش سالگرد ازدواجش را تبریک گفته است. این ستاره یک دختر دارد و در مصاحبه ای عنوان کرده بود کاش زودتر ازدواج می کرد. در ادامه عکسی از سالگرد ازدواج حنیف عمران زاده را مشاهده کنید.

حنیف عمران زاده که در سال گذشته پدر شده و صاحب یک دختر زیبا به نام رز شده است امسال سالگرد ازدواجش را سه نفر جشن گرفته است.

حنیف عمران‌ زاده با انتشار عکس زیر در صحفه شخصی اش نوشت: سالگرد ازدواجمون مبارک

 

anniversary-of-hanif-imranzadehs-marriage-1-600x450

حنیف عمران زاده در خرداد سال ۹۷ در طی یک مراسم لاکچری در تالاری در تهران با ملیکا صفایی ازدواج کرده است.

 

بچه غول سابق استقلالی‌ ها که به تازگی کفش‌ ها را به قول خودش آویخته اینبار در‌ قامت تیم سرخابی‌ ها تجربه جالب توجهی را در استادیوم شیرودی پشت سر گذاشت.

حنیف عمران‌ زاده با سال‌ ها حضور در استقلال بعد از اینکه مجبور به ترک اردوگاه آبی‌ ها شد صبای قم و خونه به خونه را به عنوان مقصد های بعدی خود انتخاب کرد اما روزهای پر خاطره با پیراهن شماره پنج استقلال مانع از این می‌ شد تا تمرکز کافی برای نمایش تدافعی خاص خودش را به اجرا بگذارد.

anniversary-of-hanif-imranzadehs-marriage-600x478

172286_550

AIr7LBokdkap

عمران‌ زاده که با کری‌ های جذاب و خاطره‌ انگیزش در کنار بازی فیزیکی و گل‌ های مخصوص به خود به محبوبیت جالب توجهی بین هواداران استقلال دست یافته بود، چندی پیش خداحافظی رسمی خود را از فوتبال اعلام کرد تا اکنون برچسب پیشکسوت او را به زمین شیرودی بکشاند و پا به پای بازیکنانی بدود که روزگاری در قامت کاپیتان، منتقد و پیشکسوت در کنار او بودند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: