به گزارش خانه فوتبال، کریم باقری با درخواست اسکوچیچ به‌عنوان دستیار این سرمربی انتخاب شده است و طبق قرارها به‌صورت اردو به اردو در تمرینات تیم ملی حاضر خواهد بود تا  بدون هیچ مشکلی بتواند همزمان در اردوی پرسپولیس و تیم ملی حاضر باشد.

کریم باقری یک ناظم دقیق در تیم برانکو بود؛ شخصی که بازیکنان از او حساب می‌بردند و حاشیه‌های زیادی را از اطراف تیم برانکو جمع کرد. او همیشه شخصیت محکمی در هنگام برخورد با ستاره‌ها دارد و این موضوع باعث شده تا مربیان به کار کردن با او علاقه‌مند باشند.

نکته مهم دیگر درباره کریم باقری این است که او علاقه چندانی به سرمربی‌گری ندارد و بیش‌تر حضور در تیم و تمرین کردن با تیم‌ها است که برای او اهمیت دارد. او چندین بار در مصاحبه‌ها و صحبت‌های خود تأکید کرده است که علاقه‌ای سمت سرمربی‌گری ندارد. 

این ویژگی‌های کریم باقری به‌همراه کارنامه‌ درخشان او در زمان بازیگری باعث شده است تا مربیان زیادی علاقه‌ داشته باشند با او همکاری کنند.

به‌نظر می‌رسد اسکوچیچ هم قصد دارد تا مانند برانکو که از او در پرسپولیس کمک گرفت با استفاده از اعتبار و شخصیت او حاشیه‌های اطراف تیم ملی را جمع کند و بتواند بازی‌های سخت مقدماتی جام جهانی را پشت سر بگذارد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: