به گزارش خانه فوتبال، دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال میوندالن نروژ در یک مصاحبه تفصیلی از شرایط این روز‌های خود در فوتبال این کشور صحبت کرد.

سوشا مکانی دروازه‌بان ملی پوش ایرانی تیم فوتبال میوندالن نروژ که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه کاری خود دارد در گفتگویی با یکی از رسانه های نروژی پیرامون حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی گفت: امیدوارم که هر کسی سرمربی می‌شود برای کشورم ایران بهترین نتایج را کسب کند و تیم ایران را به جام جهانی برساند. من زیر نظر مربیان بزرگی از جمله کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ کار کردم و لذت کار کردن با مربیان بزرگ را واقعا چشیده‌ام. امیدوارم اسکوچیچ که مربی بسیار توانمندی است بتواند با تلاش بسیار برای تیم ملی کشورم در ادامه مسیر سختی که دارد به جام جهانی ۲۰۲۲ برسد.

وی درپاسخ به سوالی پیرامون دعوت شدنش به تیم ملی نیز اظهار داشت: من چه در تیم ملی باشم و یا نباشم دعاگوی تیمی هستم که خودم را عضوی از آن می‌دانم. همیشه گفتم که تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم یک سرباز برای تیم ملی کشورم باشم و امیدوارم که در ادامه مسیر تیم ملی کشورمان موفق باشد و پرچم ایران به همراه کادر فنی جدید تیم ملی بالا بماند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: