به گزارش خانه فوتبال، در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک، دو تیم ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر انزلی‌چی‌ها به پایان رسید. در حاشیه این بازی اتفاق عجیبی رخ  داد و بین چند هوادار و خبرنگار در پایان بازی، با کادر فنی آلومینیوم درگیری رخ داد و موجب شد که بازی به حاشیه برود.

باشگاه ملوان بندرانزلی، با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و رفتار اعضای آلومینیوم اراک را در این اتفاقات محکوم کرد.

متن بیانیه باشگاه ملوان بندرانزلی به شرح زیر است:

«عصر دیروز و پس از پایان سوت بازی شاهد ادامه جنجال کادر فنی عصبی تیم آلومینیوم اراک که در طی دیدار بارها و بارها بازی را متوقف کرده و سعی در به تشنج کشیدن آن داشتند بودیم و متاسفانه دیداری که می‌توانست بدون هیچ حاشیه‌ای به پایان برسد با بی تدبیری و سوء مدیریت کادر فنی تیم آلومینیوم - که رفتار خارج از عرفشان به بازیکنان داخل زمین این تیم نیز تسری پیدا کرده بود و منجر به پرخاشگری برخی از آنان به کادر فنی ملوان شده بود - تبدیل به صحنه‌های زننده درگیری و زد و خورد چند تن از اعضای ظاهراً غیرقابل کنترل کادر فنی آلومینیوم با خبرنگارانی که به توهین‌های مکرر این کادر عصبانی به اسطوره فوتبال ایران و گیلان و کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور ، زنده یاد سیروس قایقران اعتراض کرده بودند گردید.

از کادر فنی ظاهراً باتجربه این تیم انتظار می‌رفت بر خود مسلط بوده و غرق هیجان نشوند اما باعث شرمساری فوتبال است که یک مربی به خود اجازه می‌دهد به تیم حریف، هوادارانش و اسطوره متوفی این دیار توهین نموده و وعده برخورد مجدد در دیدار برگشت را بدهد و بازیکنی که در طول بازی به کرات، اقدام به فحاشی واضح و آشکار می‌کند پس از پایان بازی نیز به رفتار زشت خود ادامه داده و به هتاکی می‌پردازد. خوشبختانه تمام این رفتار دور از فرهنگ و ادبی که اشاره شد توسط دوربین‌ها ثبت و ضبط شده و این رفتار شرم‌آور مدعیان ادب کاملا قابل پیگیری است.

باشگاه ملوان بندرانزلی ضمن محکومیت اتفاقات پایان این بازی و تقبیح رفتار زشت کادر فنی آلومینیوم، حمایت کامل خود را از خبرنگاران زحمتکش بندرانزلی که مورد هتک حرمت قرار گرفته‌اند اعلام داشته و عنوان می‌دارد با عنایت به فیلم‌های متعدد و عکس‌های موجود از این درگیری، اتفاقات اخیر را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد نمود.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: