به گزارش خانه فوتبال، سال‌ها بود که سرخ‌ها در درون دروازه دچار مشکل شده بودند و درواقع خط دروازه پرسپولیسی‌ها به پاشنه آشیل این تیم تبدیل شده بود و به‌قول فوتبالی‌ها در آن سال‌ها توپی نبود که به‌سمت دروازه این تیم نواخته شود و توسط دروازه‌بان این تیم جواب منفی بشنود و همه این توپ‌ها درون دروازه تیمی که روزی چارچوب دروازه‌اش را قلعه‌عقاب‌ها می‌نامیدند، جای می‌گرفت.

البته این موضوع مختص به یک دروازه‌بان خاص نبود و پرسپولیسی‌ها از دروازه‌بان ملی‌پوش تا پدیده، همه را یکی‌یکی امتحان می‌کردند و در استفاده از هیچ‌کدام‌شان توفیق چندانی نداشتند. شهاب گردان، میثاق معمارزاده، حسین هوشیار و سوشا مکانی نام‌هایی هستند که هرکدام مدتی را درون دروازه پرسپولیس گذراندند و هیچ‌کدام هم نتوانستند آن‌طورکه هواداران سرخ از این پست انتظار داشتند، از خودشان عملکرد مثبت برجای بگذارند، اما روزهای طلایی دروازه پرسپولیس از روزی دوباره آغاز شد که یک دروازه‌بان از خطه لرستان عزم خود را برای پوشیدن پیراهنی که روزی بر تن احمدرضا عابدزاده بود جزم کرد.

با حضور بیرانوند در درون دروازه پرسپولیس این تیم سه قهرمانی کسب کرد و حالا در انتظار قهرمانی چهارم است.

در این همه هجمه‌هایی که علیه این دروازه‌بان در جریان است او سکوت کرده است. هربار از حرف‌هایی که درخصوصش می‌زنند با او صحبت کردیم، به این جمله بسنده کرد: «خدا بزرگ است.»

به او گفتیم خیلی‌ها تلاش دارند که تو را استقلالی معرفی کنند و تو هم مقابل‌شان سکوت کرده‌ای. اینها باعث شده که با جرات بیشتری به تو انگ بزنند. او در این خصوص خیلی کوتاه به «فرهیختگان» گفت: «من را باید هواداران بشناسند که فکر می‌کنم می‌شناسند. اگر من پرسپولیسی نبودم با پای خودم به باشگاه نمی‌رفتم و قراردادم را ۵ سال تمدید نمی‌کردم و بند قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری در قراردادم نمی‌گذاشتم تا پرسپولیس هم از انتقال من بهره ببرد.»

او خاطرنشان کرد: «من می‌دانم که هواداران تفاوت بین کسانی که واقعا پرسپولیسی هستند و آنهایی که ادایش را درمی‌آورند را خوب می‌دانند. من اگر پرسپولیسی نبودم وسط فصل تیمم را رها می‌کردم و به فوتبال اروپا می‌رفتم یا زمانی که پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی تیمم بسته بود و من از جام‌جهانی آمده بودم و کلی تیم خواهانم بود به یکی از آنها جواب مثبت می‌دادم، اما تیم به من نیاز داشت و ماندم.»

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: