معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: فسخ قرارداد با استوکس صحت ندارد اما ما پروسه قانونی درباره عدم حضور در حال پیگیری است.به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی خواجوند در خصوص شایعه فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با آنتونی استوکس اظهار داشت: فسخ قرارداد با این بازیکن صحت ندارد اما ما پروسه قانونی درباره عدم حضور به موقع این بازیکن در تمرینات را طی می‌کنیم که این پیگیری می‌تواند به هر نتیجه‌ای منجر شود.
وی درباره اینکه از قول او گفته شده در پرونده حقوقی با برانکو، باشگاه پرسپولیس برنده خواهد بود افزود: من نگفتم که در این پرونده ما بنده خواهیم بود؛ بدیهی است اظهار نظر در خصوص نتیجه پرونده، غیر حرفه‌ای و غیر منطقی است. برخی‌ها گفته بودند که تا 15 اردیبهشت ما محروم خواهیم شد اما در این خصوص صحبت کردم که درباره این پرونده در این مقطع مشکلی نخواهیم داشت و نگران محرومیت در این زمان نیستیم.
خواجوند که با رسانه باشگاه صحبت می کرد، تصریح کرد: با توجه به جوی که به راه افتاده بود این نگرانی برای هواداران ما به وجود آمده بود اما ما در این مقطع این موضوع را مدیریت کردیم و کارها را طبق روال پیش خواهیم برد؛ صرف نظر از اینکه نتیجه دعوی چه خواهد شد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: