به گزارش خانه فوتبال، روز دوشنبه دوم دی (۲۳ دسامبر) دادگاه اداری شهر مونیخ اعلام کرد که پرونده ژروم بواتنگ به خاطر کتک‌زدن همسر سابقش به جریان افتاده است.

 

دادستانی مونیخ پیش‌تر گفته بود که بواتنگ متهم به دو فقره ضرب وشتم شاکی است که در یک مورد "آسیب عادی" بوده است و در مورد دوم "آسیب خطرناک".

قاضی دادگاه مونیخ اکنون به این نتیجه رسیده است که شواهد کافی برای "آسیب خطرناک" وجود ندارد و بواتنگ تنها به اتهام رساندن "آسیب عادی" به شاکی محاکمه می‌شود.

8jerome-boateng-n-sherin

دادستانی مونیخ در ماه سپتامبر سال جاری فاش ساخته بود که پرونده بواتنگ از ماه فوریه امسال به جریان افتاده است ولی از قرار معلوم، قاضی چند ماه برای تصمیم‌گیری در باره میزان جرم احتمالی فوتبالیست آلمانی لازم داشته است.

"موضوعی شخصی"

وکیلان بواتنگ ضمن رد اتهام شاکی، همواره تاکید کرده‌اند که کتک‌کاری مطرح شده، یک "موضوع شخصی" بوده، هیچ گونه شواهدی در رابطه با خشونت وجود ندارد و دادگاه باید هر چه زودتر پرونده را ببندد.

این مدافع میانی در سال ۲۰۱۱ به تیم بایرن مونیخ پیوست، دو سال بعد با همین تیم پیروز چمپینزلیگ شد، در سال ۲۰۱۴ با تیم ملی آلمان به قهرمانی جهان رسید و در سال ۲۰۱۶ عنوان "بهترین بازیکن سال" سال آلمان را کسب کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: