به گزارش خانه فوتبال، کارگر ساختمانی سابق عراقی به دلیل شباهت زیاد با کریستین رونالدو، گلزن تیم یوونتوس و کاپیتان تیم ملی پرتغال شهرت زیادی به دست آورده است. او به خاطر این شباهت زیاد به بریتانیا مهاجرت کرد. او که حدود 25 سال سن دارد در ماه می گذشته، به دلیل اینکه به خاطر شباهت زیادش مشهور شد و در نهایت اقدام به ترک عراق کرد.

شین داگلاس، صاحب یک بنگاه اقتصادی درباره او عنوان کرده که بیوار برای زندگی بهتر به انگلیس آمده است و خوش شانس بوده که شباهت زیادی با کریستین رونالدو دارد. این شباهت او با کسی بوده که پنج بار توانسته بهترین بازیکن سال دنیا لقب بگیرد.

روزنامه سان انگلیس در یک گزارش اختصاصی در این باره نوشته که داگلاس، برنامه ای دارد تا این فرد عراقی را به یکی از معروف ترین بدل های رونالدو تبدیل کند که در مهم ترین جشن ها و مراسم ها حضور پیدا کند.

YpsVfUiKKLgo

شین داگلاس درباره آشنایی با این فرد عراقی می گوید یک روز در کنار دفتر کارم ایستاده بودم و دیدم کسی با پیراهن تیم یوونتوس ایستاده است. وقتی جلوتر رفتم توجه من را به خودش جلب کرد. در ابتدا فکر کردم شاید خود کریس رونالدو باشد. من یک بازی فیفا 2019 دستم بود که عکس رونالدو را با او مقایسه کردم دیدم واقعا نمی توان فرقی گذاشت.

او در این باره ادامه می دهد: من آنجا ایستادم و با او درباره علاقه هایم و البته ارتباطاتم صحبت کردم. از شباهت زیاد او با کریس صحبت کردم. همانجا درباره همکاری و این که در آینده می توانیم چگونه کار کنیم با او حرف زدم. من اعتقاد دارم کسی از قبل به او کمکی نکرد. وقتی همکاری با او را آغاز کردیم برخی از مردم درباره این شباهت به من خبر دادند و خیلی ها وقتی او را برای اولین بار می دیدند از خوشحالی فریاد می زدند و تصور می کردند این خود رونالدو است. به همین دلیل او همیشه با پیراهن تیم یوونتوس تردد می کند تا شباهت به چشم همه بیاید.

این جوان عراقی که حالا در انگلیس زندگی می کند از اولین روزهای ورزشی رونالدو او را پیگیری کرده است از روزهایی که او در اسپورتینگ لیسبون بازی می کرد و همیشه بازی های تیم ملی پرتغال را هم پیگیری می کرد.

M2U2NmbPBhHZ

او می گوید دلش می خواهد رسانه ها به او کمک کنند تا بتواند رونالدو را از نزدیک ببیند و یا حتی بتواند یک بازی فوتبال با او انجام دهد. او کاملا مصر است که چهره اش، موهایش و حتی بدنش شباهت کامل با کریس رونالدو داشته باشد.

این جوان عراقی در گفتگو با روزنامه سان گفته است که من در شمال عراق زندگی می کردم و همیشه احساس می کردم که مردم کاملا متوجه این قضیه هستند و خیلی از آنها هم می خواستند با من عکس یادگاری بگیرند و من هم ممانعت نمی کردم و حتی خیلی از این ها فکر می کردند من خود رونالدو هستم که این احساس بسیار خوبی است و امیدوارم که نصف مهارت او را هم داشته باشم.

او حرف های خود را این گونه به پایان می رساند که من فوتبال بازی می کنم و شماره هفت را هم می پوشم و اتفاقا همان پستی که رونالدو بازی می کند بازی می کنم و آرزو و رویایم دیدن رونالدو است به همین دلیل حضور در انگلیس را به فال نیک می گیرم و خیلی خوشحال هستم که با آقای شین داگلاس ارتباط دارم و دیدار داشتم برای تحقق بخشیدن به این رویا، من به آرزوی دیدن کریستین رونالدو کشورم را ترک کردم.

البته همان طور که می دانید این موضوع منحصر به عراق نیست و در ایران نیز بدل ها بازار داغی برای خود دارند. از رضا پرستش که مطرح ترین فرد شبیه به لیونل مسی است تا رضا علی رضالو که باعنوان بدل ایرانی کریس رونالدو شناخته می شود.

 

4mdyouZsrPHe

ویژه :

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: