به گزارش خانه فوتبال، یوونتوس شنبه در هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا ۲ بر یک مغلوب ورونا شد. مائوریتسیو ساری پس از این شکست گفت: بازی سختی بود و می‌دانستیم ورونا از ابتدا ما را آزار خواهد داد. بازی را خوب کنترل کردیم. دو ضربه‌مان به تیرک برخورد کرد. بازی رو به جلویی داشتیم اما زمانی که اشتباه داشته باشید نمی‌توانید امتیازهای کسب شده را حفظ کنید. نخستین گل قابل توضیح نیست. اگر می‌خواهیم پیروز شویم نباید مرتکب چنین اشتباهاتی شویم.

سرمربی یوونتوس در ادامه اظهار کرد: ورونا از شروع تا پایان جنگنده است و ما از آن آگاه بودیم. می‌دانستیم باید تا ۲۵ دقیقه نخست بازی را کنترل کنیم و سپس به فکر حمله باشیم. همه این کارها را انجام دادیم اما در دقایق پایانی اجازه کار به تیم حریف دادیم.

سرمربی ایتالیایی افزود: یوونتوس در سال‌های اخیر عادت داشته است بازی‌ها را به راحتی با پیروزی به پایان برساند. نباید امتیازها را از دست بدهیم. امیدوارم این دیدار درسی برایمان باشد. ما خوب تمرین کردیم اما نتوانستیم از تمام توانایی‌هایمان استفاده کنیم. باید برای حل این مشکل روشی را پیدا کنیم.

پائولو دیبالا در دقیقه ۵۹ به جای گونسالو ایگواین وارد زمین شد. ساری در رابطه با این تغییر گفت: تغییر در ترکیب به این خاطر انجام می‌شود که بازیکن جدید بتواند فضا سازی کند و از تمام فضاهای خالی بهره ببرد. این موضوع تنها به مهاجم میانی برنمی‌گردد و همه بازیکنان باید این چنین باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: