به گزارش خانه فوتبال، کریس رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال تولد ۲۶ سالگی نامزدش جورجینا را در منزلش جشن گرفته است. جوجینا به تازگی مجری یک فستیوال موسیقی بوده است و نامزدش در اولین اجرای او در کنارش بوده است. در ادامه جزئیات تولد نامزد کریس رونالدو ستاره یووه توسط دوستان نزدیکش را در متن زیر بخوانید

جورجینا رودریگز نامزد اسپانیایی- آرژانتینی کریستیانو رونالدو، پنجشنبه شب، مجری گری فستیوال موسیقی سن رمو که مهمترین فستیوال موسیقی در ایتالیاست را برعهده داشت.

 

birthday-of-chris-ronaldos-fiance-600x400

در این مراسم کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس هم در سالن حضور داشت و نامزدش را دراین مراسم همراهی می کرد. بعد از اتمام فستیوال سن رمو، کریس رونالدو و جورجینا همراه با هم به منزلشان در تورین بازگشتند؛ اما جورجینا خبر نداشت که سورپرایز بزرگی در انتظار اوست.

جورجینا حالا با انتشار ویدیوی کوتاهی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام از این سورپرایز جذاب و هیجان انگیز خبر داده و نوشته: «وقتی با عشق به خانه ات حمله می کنند. سورپرایز!!!» و در این ویدیوی کوتاه، جورجینا رودریگز را در کنار فرزندان خانواده اش و چند نفر از دوستان صمیمی اش می بینیم.

birthday-of-chris-ronaldos-fiance-1-600x449

خانواده کریس رونالدو ستاره فوتبال در شب سال نو

گویا دوستان نزدیک جورجینا با بهره گیری از غیبت کریس و جورجینا، به منزل آنها رفتند و با سورپرایز کردن نامزد جوان کریس، برای او جشن تولد کوچکی گرفتند؛ تولد جورجینا روز ۲۷ ژانویه ، یعنی ۱۲ روز پیش بود و او به دلیل مشغله های کاری نتوانسته بود تا تولدش را جشن بگیرد و حالا دوستانش او را سورپرایز کردند.

گفتنی است در فستیوال سن رمو، که محبوب ترین مسابقه و فستیوال موسیقی در ایتالیاست مجری گری این مراسم برعهده جورجینا رودریگز نامزد اسپانیایی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس بود. و رسانه های ایتالیایی از نامزد آقای ستاره تمجید کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: