به گزارش خانه فوتبال، کریس رونالدو بازیکن فوتبال و اهل کشور پرتغال است. او در پست مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال و یوونتوس بازی می کند. کریس رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال است که هدیه لوکس و گران قیمتی برای جورجینا نامزد آرژانتینی خود تهیه کرده است. ارزش هدیه ای که رونالدو به نامزدش داده است مبلغی حدود یک میلیون یورو می باشد. در قسمت زیر تصویری از هدیه رونالدو به نامزدش را قرار داده ایم.

 

جورجینا رودریگز عکسی از جواهرات, ساعت گرانقیمت و همچنین انگشتر یاقوت کبود آبی رنگ خود به اشتراک گذاشت که هر کدام از آن‌ها به صورت جداگانه توسط رونالدو به او هدیه داده شده است.

gift-of-ronaldo

شنیده می‌شود رونالدو و جورجینا چند ماه قبل در سکوت رسانه‌ای نامزد کرده اند. این دومین انگشتری است که رونالدو به نامزدش هدیه می‌‎دهد.

 

 

خانواده کریس رونالدو

کریستیانو متولد روستای فونچال پرتغال است. نامش به علت علاقه پدرش به رونالد ریگان رئیس جمهور وقت، رونالدو گذاشته شد.

1396040917425134111272254

زندگی خانواده بسیار ساده بود. مادر او ‘ دولورس’ آشپز و پدرش ‘ ژوزه’ باغبان بود و به سختی نان شب خود را تامین می کردند. مادرش زن سرسختی است که پسرش را هم سرسخت و مذهبی تربیت کرده ، البته در کنار عشق بسیار زیاد مادری. رونالدو می گوید:«به دلیل شرایط خاص زندگی، هرگز به آرزوهای کودکی ام نرسیده ام. اما از نظر عاطفی لوس و وابسته به خانواده و پدر و مادرم هستم.»

رونالدو آخرین فرزند خانواده است و دو خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد، او در یک خانواده مسیحی کاتولیک و فقیر که هر ۴ خواهر و برادر یک اتاق مشترک داشتند زندگی می کرد.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: