به گزارش خانه فوتبال، ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید که به تازگی چت های خصوصی وی منتشر شده است واکنش تند نامزد مدلش را در پی داشته و او رابطه اش را با این ستاره فوتبال به هم زده است. در ادامه جزئیات حاشیه های این ستاره فوتبال ژائو فلیکس و عکس های وی را مشاهده کنید

ویژه:

 

نامزد ژائو فلیکس

ژوآئو فلیکس ستاره پرتغالی باشگاه اتلتیکو مادرید این روزها با مشکل حادی در زندگی شخصی اش مواجه شده و دلیل آن هم انتشار متن چت های او با یک دخترخانم در اینستاگرام است.

بعد از آنکه نامزد ژوآئو فلیکس درجریان این ماجرا قرار گرفت، تمام عکس های مشترکش با این ستاره پرتغالی در اینستاگرام را پاک کرد و او را آنفالو کرد و به نظر می رسد که این ارتباط از نظر او با این ستاره پرتغالی تمام شده است.

v7jBfA7Ji2qb

ژائو و نامزد مدلش

ماجرا از این قرار است که یک دختر جوان و پزشک اسپانیایی در استوری هایش در اینستاگرام متن گفتگویش با ژائو فلیکس در دایرکت اینستاگرام را منتشر و به پافشاری و تاکید ژوآئو فلیکس برای آشنایی بااو اشاره کرده است. طبق گزارش منتشره در رسانه های پرتغالی، این گفتگوهای اینستاگرامی در اواخر ماه اکتبر انجام شده، زمانی که ژائو فلیکس به تازگی با نامزدش آشنا شده بود.

افشاگری دختر جوان به خاطر رابطه با ژائو فلیکس

اندکی بعد از این افشاگری، دختر جوان اسپانیایی پروفایل اینستاگرامش را پاک کرد و قبل از آن از همه عذرخواهی کرده و اعلام کرد که این گفتگوها مربوط به تابستان و ماه جولای بوده و در نتیجه هیچ خیانتی از سوی ژوآئو فلیکس انجام نشده.

uX6sQzuYZL6H

ژائو فلیکس

اودراین رابطه نوشت:« به خاطر ابهاماتی که ایجاد شد عذرخواهی می کنم. نمی خواستم به کسی آسیبی بزنم؛ به ویژه به نامزد ژائو. فقط عصبانی بودم؛ چون اصلا اینگونه رفتارهای مردان را درک نمی کنم.. این گفتگوها درماه جولای انجام شده و کسی به کسی خیانت نکرده است.»

اما نامزد ژوآئو فلیکس بعد از اطلاع از این ماجرا، بلافاصله تمام عکس های مشترکشان دراینستاگرام را پاک کرده و ژوآئو فلیکس را آنفالو کرد. این زوج جوان چند ماه پیش و در جریان جشن تولد ژوآئو فلیکس از آشنایی و نامزدی شان رونمایی کردند. هر چند که شنیده می شود که آشنایی آنها به دوسال قبل بر می گردد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: