به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس به عنوان صدرشین سری آ و سرمست از پیروزی 1-0 بر اتلتیکو در لیگ قهرمانان، امروز میزبانی از ساسوئولو را برعهده داشت. تیم پانزدهم جدول در سال های اخیر برابر بزرگان ایتالیا حریف دست و پا بسته ای نبوده و یووه با علم به این قضیه با تمام قوا وارد زمین شد.

کریستیانو رونالدو که در بازی هفته قبل برابر آتالانتا غایب بود، امروز در کنار ایگواین زوج تهاجمی بیانکونری را تشکیل می داد.

یوونتوس با حمایت هوادارانش بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه 7 می توانست به گل برتری برسد. 

برناردسکی با حرکت و پیشروی خوب خود، توپ را در اختیار ایگواین قرار داد و سانتر کوتاه این بازیکن به درون محوطه جریمه برای امره جان می رفت که اولین گل را به همراه داشته باشد ولی او در دو قدمی دروازه موفق به گلزنی نشد.

دقیقه 18 شوت محکم ایگواین با اختلافی اندک از روی دروازه راهی اوت شد ولی دو دقیقه بعد یووه به گل رسید. پاس بنتانکور در بیرون محوطه جریمه به بونوچی رسید و کاپیتان با یک شوت فوق العاده، موفق به باز کردن دروازه ساسوئولو شد.

گل یوونتوس اما دقیقه 22 پاسخ داده شد و همه چیز خیلی زود برابر شد.

بوگا در کنج محوطه جریمه توپ را به کاپوتو پاس داد و ثانیه ای بعد دوباره توپ به وی رسید تا با بوفون در زاویه بسته تک به تک شود ولی ضربه چیپ تماشایی او گلر بزرگ یوونتوس را ناکام گذاشت تا ساسوئولو خیلی زود به گل تساوی دست یابد.

در دقایق باقیمانده توپی دیگر از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه مساوی خاتمه یافت.

تنها دو دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که یووه برای دومین بار دروازه خود را باز شده دید.

ماتایس دی لیخت مدافع هلندی با دفع توپ اشتباه خود باعث شد تا کاپوتو صاحب توپ شود و او هم بلافاصله اقدام به شوتزنی کرد. شدت ضربه زیاد نبود و بوفون در ابتدا موفق به مهار توپ شد ولی در ادامه، توپ از دستان او خارج شد و به درون دروازه غلتید. اشتباهی بزرگ و باورنکردنی از بوفون که در نهایت منجر به گل ساسوئولو شد.

یوونتوس که برای جبران از چپ و راست حمله می کرد، دقیقه 60 توسط رونالدو به گل رسید ولی او در لحظه دریافت پاس در منطقه آفساید قرار داشت و به درستی گل او مردود اعلام شد.

یوونتوس دست بردار نبود و پس از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست داد، دقیقه 67 به یک ضربه پنالتی دست یافت.

 خطای مدافع ساسوئولو روی دیبالا داور را مجاب به اعلام پنالتی کرد. رونالدو پشت توپ قرار گرفت و برخلاف جهت دروازه بان، آن را تبدیل به گل کرد تا حساب کار 2-2 شود.

دقیقه 88 یوونتوس چیزی با رسیدن به گل سوم فاصله نداشت اما ضربه رمزی را گلر ساسوئولو روی خط مهار کرد تا بهترین بخت برای گل برتری بیانکونری از دست برود.

ضربه رونالدو در دقیقه 93 نیز با برخورد به پای مدافع حریف راهی کرنر شد تا در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به اتمام برسد. اینتر در صورت برتری بر اسپال به صدر خواهد رسید.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: